חדשות

חניכי שלוחה של מכינה שנסגרה ביקרו בדימונה

חדשות13 בינואר 2019    דקה אחת
0

14 תלמידים משלוחת קריית ביאליק של מכללת "בני ציון" סיירו בעיר

חניכי שלוחה של מכינה שנסגרה ביקרו בדימונה
התלהבו. תלמידי השלוחה בביקור צילום: לשכת דובר עיריית דימונה
>

14 מתלמידי השלוחה בקריית ביאליק של מכינת "בני ציון" (שכזכור, נסגרה לפני כמה חודשים, בעקבות האסון הכבד בנחל צפית) ביקרו באחרונה, בדימונה, במטרה להכיר ולהתוודע לעיר הדרומית ולתושביה.

ל"שבע" נמסר, שאת האורחים קיבל איש דוברות העירייה הוותיק מתי חיון, שפרס בפניהם את ההיסטוריה של דימונה, התקדמותה והתפתחותה. התלמידים ומדריכם השתתפו בטקס האזכרה השנתי למ"ד המעפילים של ספינת "אגוז", ובתום האירוע, שמעו מחיון שיחה באנדרטת המעפילים בעיר על העלייה הבלתי לגאלית ממרוקו והקשר שלה לעיר דימונה. לאחר מכן, הגיעו תלמידי המכינה ל"יד לבנים" ול"בית ראשונים", וקיבלו את המשך ההדרכה על ההיסטוריה של דימונה ותוכניותיה לעתיד.

בתום ההדרכה, ניגשו תלמידי שלוחת המכינה הנלהבים לסיור רגלי בנחל גבעת הנרקיסים שבקרבת דימונה, ובהמשך שבו לעיר, סעדו בה את ליבם, ולנו בבית חב"ד המקומי, שאירח אותם ללילה. למחרת, חזרו החניכים ברכבת מדימונה לקריית ביאליק.

כתבות נוספות בחדשות

0

לראשונה: "אות בן גוריון" כהוקרה על תרומה...

בין הזוכים, הזמר והיוצר קובי אוז, הפילנתרופ דוד מיראז' וראש מועצת ירוחם טל אוחנה. "אות הבוגר" הוענק ל-5 בוגרים ובוגרות שהטביעו חותם במשק הישראלי, בהם מנכ"לית קופת חולים "מאוחדת" ומנהלת מפעל הייצור של "אינטל" בקריית גת

חדשות5 בדצמבר 2019    5 דקות
0

עיריית באר שבע – הדור הבא

בתכנון ארוך טווח (כדברי ראש העירייה רוביק דנילוביץ', "זה לא יקרה מחר בבוקר"), מבקשים ראשי הרשות להעביר את רוב משרדי העירייה למגדל משרדים שיוקם במתחם ברגמן שמול בניין הרשות הנוכחי

חדשות5 בדצמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה