חדשות

טלפון סלולרי בניחוח כורכום וטלפון בעבודת יד נתפסו בבתי סוהר

חדשות6 ביולי 2020    דקה אחת
0

אלה נתפסו במבצעי חיפוש בבית הכלא רמון ומגידו

טלפון סלולרי בניחוח כורכום וטלפון בעבודת יד נתפסו בבתי סוהר
צילום: באדיבות שב"ס

 

נמשכת הלחימה העיקשת של סוהרי ולוחמי היחידות המיוחדות של שב”ס לסיכול נסיונות החדרת ציוד אסור והחזקתו בבתי הכלא גם במהלך תקופת הקורנה.

במבצעי חיפוש נרחבים שהתקיימו בבית הסוהר הביטחוניים ‘רמון’ שבדרום ובבית סוהר ‘מגידו’ שבצפון נתפסו 15 טלפונים ניידים מסוג ‘סרסור’, 2 כרטיסי סים, מטענים ואוזניות מאולתרים.
האסירים שבתאיהם נמצא הציוד ישפטו ויענשו משמעתית.

בשב”ס סיפרו כי האסירים הביטחוניים מחפשים כל העת דרכים להסלקת ציוד אסור, כמו הסלקתו של טלפון נייד מסוג ׳סרסור׳ בתוך קופסת תבלין כורכום, או לוחות מקשים שהוכנו מניירות להסוות מראה תמים שלא יעלה חשד כל שהוא בחיפוש. בשב”ס הסבירו כי גודלו של מכשיר מסוג טלפון נייד מסוג ׳סרסור׳ הוא 6.5 ס״מ אורך על 2.5 ס״מ רוחב, אליו מתחבר לוח מקשים בגודל זהה שנלחץ באמצעות סיכה. האסירים הביטחוניים מוצאים דרכים ׳יצירתיות׳ להכנת לוחות מקשים, מטענים מאולתרים ואלה מוסלקים בכל חלקי התא. סוהרי היחידות המיוחדות של שירות בתי הסוהר מיומנים בחיפושים מדוקדקים בכל האזורים בתא ובשטחים הציבוריים ובגילוי ציוד האסור שמוצא דרכו לתוך בתי הכלא גם באמצעות עצורי ימים שמחדירים את הציוד בתוך גופם. הסוהרים, לוחמי ובלשי היחידות המיוחדות של שב”ס נמצאים בחזית הלחימה בטרור ופועלים בנחישות ובמקצועיות לסיכול הכוונת פח”ע מתוך בתי הסוהר הביטחוניים.  בשב”ס הדגישו כי מבצעי החיפוש ימשכו כל העת ובכל בית סוהר באמצעות סוהרי המודיעין והמבצעים של שב״ס, כל זאת כדי למנוע ולסכל כל פעילות העלולה לפגוע בביטחון המדינה וכי שב”ס ימשיך לנקוט ביד קשה כלפי מפרי הוראות ופקודות הארגון ולשמירה על הסדר בתוך מתקני הכליאה.

כתבות נוספות בחדשות

0

חשד לתקיפת פעוטות בגן בבאר שבע

גננת הגן עוכבה לחקירה

חדשות1 בדצמבר 2020    דקה אחת
0

בניית המגדל השלישי בפרויקט “גרנד אביסרור” בבאר...

החברה צפויה להתחיל באכלוס המגדל בחודש ינואר – בהתאם למועד שהוגדר מראש. שיווק המגדל הרביעי בפרויקט בעיצומו

חדשות30 בנובמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה