חדשות

הסטודנטים ממכללת קיי האירו את "סורוקה"

חדשות30 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

נציגות של אגודת הסטודנטים במכללה הבאר שבעית שימחה את הילדים המאושפזים בבית החולים

הסטודנטים ממכללת קיי האירו את "סורוקה"
"פעילות חברתית למען הקהילה". הסטודנטים בבית החולים | צילום: אגודת הסטודנטים מכללת קיי

אגודת הסטודנטים של המכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי בבאר שבע יצאה אתמול (ראשון) לכבוד חג החנוכה לבית החולים "סורוקה", במטרה לשמח את הילדים המאושפזים במוסד. ל"שבע" נמסר, שבמהלך הביקור הדליקו הסטודנטים נרות, חילקו סופגניות, שרו שירי חנוכה ובעיקר הצחיקו את החולים. לאחר מכן, המשיכו הסטודנטים לבית האבות "בית יונה" בעיר, כדי לשמח גם את ותיקי בירת הנגב המתגוררים במקום.

אבי בוחבוט (יו"ר אגודת הסטודנטים): "אין אושר יותר גדול מלראות ילד חולה שמחייך אליך בזכות סופגנייה שהבאת לו או בדיחה שסיפרת לו. אגודת הסטודנטים שמה השנה את נושא ההתנדבות והחיבור לקהילה כיעד מרכזי. תודה לאורין מלכה (רכזת מעורבות חברתית), המובילה את הפעילות ההתנדבותית שלנו ביד רמה".

נשיאת המכללה פרופ' לאה קוזמינסקי הוסיפה: "מכללת קיי מאמינה במצוינות אקדמית לצד פעילות חברתית למען הקהילה. לכל אורך השנה, הסטודנטים שלנו מתנדבים בעשרות  עמותות ואף מקבלים על התנדבות זו הכרה אקדמית. אני מאמינה ששילוב של עשייה חברתית ולמידה אקדמית ברמה גבוהה הוא המתכון להכשרת המורים הטובים ביותר לילדי ישראל".

כתבות נוספות בחדשות

0

חמישה הרוגים מאופקים בשתי תאונות דרכים

בשתי תאונות קטלניות אמש והבוקר, נהרגו חמישה מבני העיר אופקים, שני נהגי אוטובוס בתאונה בכביש 4 ואם ושתי בנותיה בתאונה הקטלנית אמש בירושלים

חדשות12 באוגוסט 2022    2 דקות
0

מועמד מחוז הנגב ב"ליכוד" מאופקים

שלום דנינו, אחיו של ראש עיריית אופקים יצחק (איציק) דנינו, גבר על ליאור קצב (אחיו של הנשיא לשעבר משה קצב) וסגן ראש עיריית באר שבע שמעון בוקר

חדשות11 באוגוסט 2022    דקה אחת

כתיבת תגובה