חדשות

בדרך לפארק הישרדות באופקים

חדשות24 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

בפארק, שעבר באחרונה שדרוג משמעותי, יוקמו מתחמי קמפינג ומתקנים בעלי אופי הישרדותי

בדרך לפארק הישרדות באופקים
"השקעה חסרת תקציב". קק"ל מקדמת | צילום: באדיבות עיריית אופקים

בפגישת עבודה שהתקיימה באחרונה בין ראש עירית אופקים איציק דנינו, ליו"ר קק"ל דני עטר, מנכ"ל קק"ל אמנון בן עמי וצוות המשרד, הוחלט על קידום 2 נושאים, האחד פיתוח נוסף של פארק "אופקים", והשני יציאה לדרך של "בית קק"ל" ללמידה משמעותית.

ל"שבע" נמסר, שלפי הסיכום יתווסף שלב ב' לפיתוח הפארק והפיכתו לפארק הישרדות אתגרי, שיהווה מקור משיכה לכל האזור כולו. בהתאם לתכנית, יוקמו במתחם שעבר לא מכבר שדרוג משמעותי, מתחמי קמפינג, מתקנים בעלי אופי הישרדותי שישמשו את תושבי העיר לימי כייף וגיבוש, בריכת בוץ, מסלולי אופניים וטרקטורונים אתגריים, מסיק זיתים, פינת חי, אירוח בדואי ועוד. עוד במסגרת הפרויקט, תושמש מצודת פטיש כמתחם בילוי ופנאי, ותגובש מינהלת משותפת לקק"ל ולעירייה במטרה ליצוק תכנים נוספים לפארק. אחת ממשימותיה הראשונות של המינהלת תהיה שיווק המצודה.

עטר: "פארק אופקים הוא אחד הפרויקטים הגדולים של קק"ל. הפארק המשתרע על פני 500 דונם, מציע לתושבי העיר והסביבה, אזור נופש, שבילי אופניים והליכה".

דנינו: "2 פרויקטי הענק שאנו מקדמים יחד עם קק"ל לא רק שסוגרים את הפער בין תלמיד באופקים לתלמיד במרכז הארץ מבחינת השקעה פר תלמיד, אלא נותנים קדימות לתלמידי העיר. אלה פרויקטים המתוקצבים בעשרות מילוני שקלים, השקעה חסרת תקדים ברמה המקומית והארצית, והם שילוב טבעי בין חזון העיר אופקים לחזונה של קק"ל. אני מודה ליו"ר קק"ל על ההשקעה והתקציבים המועברים לנגב בכלל ולאופקים בפרט".

כתבות נוספות בחדשות

0

מעל ל3000 שוטרים יאבטחו את הבחירות במחוז...

המחוז הדרומי של משטרת ישראל השלים את ההערכותו לבחירות המקומיות ושוטרי המחוז החלו לפעול בכדי לאפשר קיום בחירות תקין

חדשות27 בפברואר 2024    דקה אחת
0

בחירות 2024 יצאו לדרך

חדשות27 בפברואר 2024    דקה אחת

כתיבת תגובה