חדשות

בדרך לפארק הישרדות באופקים

חדשות24 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

בפארק, שעבר באחרונה שדרוג משמעותי, יוקמו מתחמי קמפינג ומתקנים בעלי אופי הישרדותי

בדרך לפארק הישרדות באופקים
"השקעה חסרת תקציב". קק"ל מקדמת | צילום: באדיבות עיריית אופקים

בפגישת עבודה שהתקיימה באחרונה בין ראש עירית אופקים איציק דנינו, ליו”ר קק”ל דני עטר, מנכ”ל קק”ל אמנון בן עמי וצוות המשרד, הוחלט על קידום 2 נושאים, האחד פיתוח נוסף של פארק “אופקים”, והשני יציאה לדרך של “בית קק”ל” ללמידה משמעותית.

ל”שבע” נמסר, שלפי הסיכום יתווסף שלב ב’ לפיתוח הפארק והפיכתו לפארק הישרדות אתגרי, שיהווה מקור משיכה לכל האזור כולו. בהתאם לתכנית, יוקמו במתחם שעבר לא מכבר שדרוג משמעותי, מתחמי קמפינג, מתקנים בעלי אופי הישרדותי שישמשו את תושבי העיר לימי כייף וגיבוש, בריכת בוץ, מסלולי אופניים וטרקטורונים אתגריים, מסיק זיתים, פינת חי, אירוח בדואי ועוד. עוד במסגרת הפרויקט, תושמש מצודת פטיש כמתחם בילוי ופנאי, ותגובש מינהלת משותפת לקק”ל ולעירייה במטרה ליצוק תכנים נוספים לפארק. אחת ממשימותיה הראשונות של המינהלת תהיה שיווק המצודה.

עטר: “פארק אופקים הוא אחד הפרויקטים הגדולים של קק”ל. הפארק המשתרע על פני 500 דונם, מציע לתושבי העיר והסביבה, אזור נופש, שבילי אופניים והליכה”.

דנינו: “2 פרויקטי הענק שאנו מקדמים יחד עם קק”ל לא רק שסוגרים את הפער בין תלמיד באופקים לתלמיד במרכז הארץ מבחינת השקעה פר תלמיד, אלא נותנים קדימות לתלמידי העיר. אלה פרויקטים המתוקצבים בעשרות מילוני שקלים, השקעה חסרת תקדים ברמה המקומית והארצית, והם שילוב טבעי בין חזון העיר אופקים לחזונה של קק”ל. אני מודה ליו”ר קק”ל על ההשקעה והתקציבים המועברים לנגב בכלל ולאופקים בפרט”.

כתבות נוספות בחדשות

0

חשד לתקיפת פעוטות בגן בבאר שבע

גננת הגן עוכבה לחקירה

חדשות1 בדצמבר 2020    דקה אחת
0

בניית המגדל השלישי בפרויקט “גרנד אביסרור” בבאר...

החברה צפויה להתחיל באכלוס המגדל בחודש ינואר – בהתאם למועד שהוגדר מראש. שיווק המגדל הרביעי בפרויקט בעיצומו

חדשות30 בנובמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה