חדשות

מעקב "שבע": כתב אישום יוגש נגד עבריין המין מנתיבות

חדשות18 ביולי 2019    דקה אחת
0

לפי החשד, התקשר החשוד עם נשים באמצעות אתרי היכרויות, והציג עצמו בשמות בדויים

מעקב "שבע": כתב אישום יוגש נגד עבריין המין מנתיבות
הציג עצמו בשמות שונים. תמונות החשוד בהן לפי החשד הוא עשה שימוש | צילום: באדיבות דוברות המשטרה

במשטרת מרחב הנגב נפתחה לא מכבר חקירה בחשד להפרת הוראה חוקית, חוק הגנה מפני עברייני מין, בידי תושב נתיבות בן 42. ל"שבע" נודע, שלפי החשד התקשר התושב עם נשים באמצעות אתרי היכרויות "ריץ דייט", "שוגר דדי" ו"בא לי סקס", והציג עצמו בשמות "רום", "סתיו" או שמות אחרים, ושוחח איתם וזאת לפי החשד בניגוד להוראת הצו.

במשטרה מציינים, שלפי החשד באחדים מהמקרים נפגש האיש עם נשים, והציג בפניהן מצג שווא. החשוד נעצר ב-24.6, והדיון בעניינו התקיים בדלתיים סגורות. לבקשת משטרת המרחב בהארכת מעצרו באחרונה, קבע השופט יריב בן דוד בהחלטתו: "ניתן לומר שבשים לב לאופי ביצוע העבירות ואופיין של הראיות שנוספו לתיק, אף ישנו אינטרס ציבורי בקיום הדיון בדלתיים פתוחות… נוכח האמור, הדיון יתקיים בדלתיים פתוחות".

מעצר החשוד הוארך מעת לעת בחשד לסחיטה, איומים וקבלת דבר במרמה. עם תום מלאכת החקירה, הוגשה לבית המשפט הצהרת התביעה להגיש נגדו כתב אישום, ומעצרו הוארך עד היום (חמישי), לקראת הבאתו בפני שופט.

כל מי שיש בידו מידע נוסף בעניין, מתבקש לסור לתחנת המשטרה הקרובה או ליצור קשר עם תחנת נתיבות בטלפון 08-9937444. "משטרת ישראל פועלת להגן על הציבור גם במרחב הרשתי תוך הרחקתם של החשודים המעורבים בעבירות נגד הציבור הנורמטיבי"", מדגישים במשטרה.

כתבות נוספות בחדשות

0

ירושלים של ערד

עשרות חברים בוועדי בתים של סניף "האגודה לתרבות הדיור" בערד יצאו לסיור לימודי בירושלים

חדשות13 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

מעקב "שבע": הישיבה לא רועשת!

אושרה בקשתה של מפעילת הישיבה ברחוב נגבה בבאר שבע להקצות לשם כך את פעילות המבנה, תוך דחייה מכל וכל של טענות המתנגדים לאישור

חדשות12 בדצמבר 2019    2 דקות

כתיבת תגובה