חדשות

ככה מגיבים על הכנסת אורחים?

חדשות15 במאי 2019    דקה אחת
0

תושבת ירושלים מואשמת בשוד אלים של קשישה באר שבעית, שהזמינה אותה לארוחה בביתה

ככה מגיבים על הכנסת אורחים?
צילום אילוסטרציה: דוברות המשטרה

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה, לפני זמן קצר, לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד תושבת ירושלים, עביר מתיוס (48), שביצעה שוד אלים, לאור יום, של אישה מבוגרת בת כ-87 בביתה בבירת הנגב, לאחר שהקשישה הזמינה אותה לשולחנה, ונתנה לה אוכל.

לפי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אביב דמרי, ב-7 בחודש, נכנסה הנאשמת לביתה של המתלוננת, שהיה פתוח באותה עת, וביקשה אוכל. הקשישה הזמינה את האישה מירושלים לשבת בשולחן האוכל, ניגשה אל המטבח, והגישה לה אוכל חם.

בעת שישבו ה-2 בפינת האוכל, הבחינה הנאשמת, שבמדף ההליכון של המתלוננת מונח ארנקה, ומעליו עיתון. כעולה מכתב האישום, קמה הירושלמית לפתע ממקומה, נטלה את הארנק, ודחפה את הקשישה, שישבה מולה. כתוצאה מהדחיפה, נפלה המתלוננת ארצה, והנאשמת ברחה מהבית עם הארנק, שהכיל 1000 שקלים. בנה של הקשישה, שישן באותו זמן בבית, התעורר למשמע צעקותיה לעזרה של אימו, והחל לרדוף אחר תושבת ירושלים, עד שתפס אותה באמצע הרחוב. בשל העובדה שרצה לשוב ולעזור לאימו, ביקש הבן ממכר שראה במקום, שישמור על הנאשמת, אך היא הצליחה לברוח יחד עם הארנק והכסף.

כתב האישום מייחס לה ביצוע עבירת שוד. הפרקליטות מבקשת לעצור את האישה עד תום ההליכים המשפטיים נגדה. בבקשת המעצר צוין, ש"המשיבה שדדה קשישה, בהיותה טרף קל עבורה, כשהיא תוקפת וגונבת את ארנקה של המשיבה בתוך ביתה. מעשיה של המשיבה מבוצעים דווקא, ולמרות כל כוונותיה הטובות של הקשישה, שרצתה לתת אוכל למשיבה, ולמעשה המשיבה משיבה לה בביצוע שוד אלים".

כתבות נוספות בחדשות

0

הסכם קיבוצי במפעל התרופות "פריגו" שבירוחם

במועצת ירוחם מקווים, שההסכם לקראת מכירת החברה, ומהלכים נוספים יאפשרו להפוך את ירוחם "לעיירה מובילה בתחום הקנאביס הרפואי, ולהביא בשורות נוספות לשוק הבינלאומי"

חדשות22 במאי 2019    4 דקות
0

ארגון הקבלנים בנגב מברך: "רמאדן כרים"

בזמן שברחבי הארץ והעולם מציינים את חודש הרמדאן, ציין ארגון הקבלנים בנגב את שבירת הצום בסעודת "איפטאר" חגיגית ורבת משתתפים.

חדשות22 במאי 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה