עסקים וכלכלה

הושק ביה"ס לעיצוב במכללה הטכנולוגית ב"ש

עסקים וכלכלה3 במרץ 2024    2 דקות
0

TCB - SCHOOL OF DESIGN, בית הספר לעיצוב של המכללה הטכנולוגית, החל באחרונה לפעול בסימן 70 שנות פעילות שמציינת המכללה בבאר שבע

הושק ביה"ס לעיצוב במכללה הטכנולוגית ב"ש
"בשורה חשובה לכל מי שחולם על קריירה בעולמות העיצוב" | צילום: יח"צ המכללה

בית הספר לעיצוב במכללה הטכנולוגית כולל ארבע מגמות לימוד: אדריכלות ועיצוב פנים, תקשורת חזותית, אדריכלות נוף ועיצוב תעשייתי – מגמה שהחלה לפעול בתחילת שנת הלימודים ה'תשפ"ד.

אחד היתרונות הגדולים של לימודים ב-TCB – SCHOOL OF DESIGN,  מלבד קיומן במהלך השנה של ארבע הרצאות משותפות לכל המגמות עם מרצים אורחים מובילים בתחומם, הוא שיתוף הפעולה הפורה בין המגמות השונות בבית הספר. במסגרת שיתוף פעולה זה, לומד כל סטודנט באחת המגמות קורס בן 2 או 3 שעות שבועיות במגמת לימוד אחרת, במטרה להרחיב את מגוון הקורסים וההכשרה של הסטודנט בכל תחום העיצוב.

כך למשל, סטודנטים במגמת אדריכלות ועיצוב פנים לומדים קורס "תכנון באמצעות צמחיה" של מגמת אדריכלות נוף וכן קורס "עיצוב ריהוט" של מגמת עיצוב תעשייתי. סטודנטים במגמת אדריכלות נוף לומדים קורס "עקרונות העיצוב בשיווק מדיה חברתית" של מגמת תקשורת חזותית וקורס "עיצוב אלמנטים בנויים" של מגמת עיצוב תעשייתי.

שיתוף פעולה פורה זה מיועד להעלות את הרמה של פרויקט הגמר של כל סטודנט, להגדיל את כמות הידע שלו בתחום העיצוב ולאפשר לימודים אטרקטיביים יותר לכמה שיותר סטודנטים.

 

צילום: יח"צ המכללה

 

בנוסף, מפעילות ארבע המגמות פעם בשנה, פרויקט עם ולמען הקהילה, בניסיון לבצע שינויים בחזות שכונה א' בה שוכנת המכללה הטכנולוגית בפרט והעיר באר שבע בכלל. זאת ועוד, בכל סמסטר, יוצאים הסטודנטים בבית הספר לעיצוב לסיור מרחיב ידע בנושאים שונים בהדרכת צוות מרצים מהמגמות השונות.

מנכ"ל המכללה הטכנולוגית באר שבע, יעקב דור: "פתיחתו השנה של בית הספר לעיצוב במכללה הטכנולוגית, TCB – SCHOOL OF DESIGN , בסימן שנת ה-70 לקיומה של המכללה, היא בשורה חשובה לכל מי שחולם על קריירה בעולמות העיצוב. בנוסף להיותה של המכללה הטכנולוגית מרכז אקו-סיסטם למקצועות הטכנולוגיים, הופכת כעת המכללה למוסד לימודים מוביל גם בתחומי העיצוב, כאשר כל רמות העיצוב נלמדות אצלנו. נמשיך לפעול לקידום המכללה הטכנולוגית בתחומים מקצועיים שונים, למען הכשרת דור העתיד של ההנדסאים בתעשייה הישראלית".

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

כל מה שכחול-לבן ובזול תמצאו ב-!BOOOM

בואו נקשט את המרפסות והמכוניות, הגינות והחצרות בדגלי ישראל, ונציין את יום עצמאותנו ה-76 עם רעשנים, פטישי פלסטיק, משקפיים ושרשראות, בתקווה שעד החג, יחזרו כל חטופינו הביתה

עסקים וכלכלה1 במאי 2024    דקה אחת
0

"זכיתם בפיס"

אלו היו מילות הפתיחה של מנכ"ל המכללה הטכנולוגית באר שבע להנדסאים יעקב דור, לסטודנטים של "עתידאים" בטקס פתיחת הכיתה השנייה של חטיבת יבשה ותעש של חברת "אלביט". 27 הסטודנטים, שהחלו בימים אלה את לימודיהם, מצטרפים ליותר מ-800 בוגרי "עתידאים", המועסקים היום אצל למעלה מ-40 מעסיקים

עסקים וכלכלה15 באפריל 2024    3 דקות

כתיבת תגובה