עסקים וכלכלה

חברת gett נבחרה להפעיל את מערך המוניות בקניון עזריאלי הנגב

עסקים וכלכלה31 באוקטובר 2021    דקה אחת
0

קבוצת קניוני עזריאלי בחרה בחברת הטכנולוגיה-Gett המפעילה פתרונות תחבורה חכמים להפעלת שירות בעזריאלי הנגב בבאר שבע

חברת gett נבחרה להפעיל את מערך המוניות בקניון עזריאלי הנגב
צילום: יחסי ציבור
<

קבוצת קניוני עזריאלי בחרה בחברת הטכנולוגיה Gett המובילה בפתרונות תחבורה חכמים להפעיל את מערך המוניות באפליקציה ובכך לייתר את הצורך בתחנת מוניות קבועה. שיתוף הפעולה יתחיל לפעול  בקניון הנגב בבאר שבע לאחר השקה מוצלחת בקניון עזריאלי בתל אביב בהמשך, שיתוף הפעולה צפוי להגיע לשאר הקניונים של הקבוצה בפריסה ארצית.

לרגל שיתוף הפעולה, פיתחו בחברת – Gett פיצ’ר ייחודי באפליקציה שיאפשר למבקרי הקניון לבחור באחת נקודות איסוף מרכזיות בתוך הקניון שיקבעו מראש בשיתוף עם חברת קניוני עזריאלי – ללא צורך בהליכה לרחובות המרכזיים. במסגרת שיתוף הפעולה, מבקרי ועובדי המתחם יוכלו להזמין מונית בקלות באפליקציה וליהנות מכל היתרונות כמו צפייה במיקום הגאוגרפי של הנהג, מספר הנייד של הנהג, תשלום נוח בכרטיס אשראי ומוקד שירות לקוחות הפועל 24/7.

יש לציין כי שיתוף הפעולה עם קניון עזריאלי הוא המשך ישיר של פעילות החברה בעולמות ה- B2B. מעבר לייעול מערך ההיסעים , הרי שהשת”פ המדובר יוסיף עבודה עבור ציבור נהגי המוניות שעובדים עם Gett. קניון עזריאלי הנגב משמש כעורק תנועה ראשי ומשמש מידי יום מבקרים רבים הפוקדים את הקניון עבור קניות ופנאי.

 

 

 

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

קוסמטיקה מהטבע

תכירו את דריה גרשון, שהחלה לשווק את מוצרי הקוסמטיקה שלה, שעשויים כולם מחומרים טבעיים

עסקים וכלכלה28 באוקטובר 2021    דקה אחת
0

זזים עם מזרחי טפחות

מפגש נוער מיוחד בין בני נוער מבאר שבע וכסייפה התקיים ביוזמת הבנק

עסקים וכלכלה18 באוגוסט 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה