רכילות ולילה

בראש של גאלה

רכילות ולילה7 בינואר 2021    דקה אחת
0
בראש של גאלה

גאלה בראון היא צעירה באר שבעית, רק בת 28 וכבר נחשבת לציירת מוערכת. בראון מדגישה כי כבר בגיל 10, כאשר רכשה לראשונה צבעים ומכחול ידעה שזה הייעוד שלה: “אני לעולם לא אשכח את הצבעים והמכחול הראשונים שקניתי, אני חושבת שהייתי בת 10. כמובן שאלה לא היו צבעים מקצועיים אלא צבעי גואש פשוטים של ילדים מהמכולת ליד הבית של סבתא, היא שלחה אותי לקנות לחם וחלב אך לא התאפקתי לבזבז את העודף על מה שתמיד הכי קרץ לי, רציתי את הצבעים האלה יותר מכל גלידה ומכל ממתק. הגעתי הביתה בהתלהבות והתחלתי לקשקש ולמרוח את הצבעים, זה בטח היה ציור מזעזע…אבל הלב היה שלם, הרגשתי שזה שלי ובשבילי. מאז, עולם הציור והעיצוב משך אותי, עד היום”.

גאלה בראון. כבר בגיל 10 התאהבה בציור. צילום: פרטי

כמו כולם, גם בראון חיפשה את עצמה ככל שהתבגרה: “כשהתבגרתי חיפשתי תשובות כמו כולם, מה הייעוד שלי? מה אני צריכה ללמוד? איפה אהיה ומה אעשה בעוד 10 שנים?  וכל השאלות שכולנו שואלים את עצמנו כל יום, כל זה תוך התעלמות מוחלטת ממה שאני הכי אוהבת לעשות, לצייר. מעולם לא העליתי על דעתי שמישהו יהיה מוכן לשלם לי על היצירות שלי, עד שיום אחד הכל השתנה ביום שחשפתי את עצמי ב’פייסבוק’, לא האמנתי כשראיתי את כל הפניות והמחמאות שקיבלתי. הרגשתי שזה 100% שלי, ויש מי שכל כך אוהב את זה ומוכן להכניס את היצירה שלי למקום הכי אהוב החם והבטוח, הבית שלו”.

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

שמה את באר שבע במרכז

נטלי יקובוב מבאר שבע עשתה מהלימון לימונדה. בתקופה בה אין אירועים היא החלה לעבוד בהפקות וקליפים עם שמות כמו עומר אדם, עדן בן זקן ורן דנקר

רכילות ולילה13 בינואר 2021    2 דקות
0

התרגשות ברמה של כלה

בזמן שכולנו נכנסנו לסגר שלישי, ענבר ארז חוגגת בהוואי יום הולדת והצעת נישואין

רכילות ולילה13 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה