חדשות

מעל ל3000 שוטרים יאבטחו את הבחירות במחוז דרום

חדשות27 בפברואר 2024    דקה אחת
0

המחוז הדרומי של משטרת ישראל השלים את ההערכותו לבחירות המקומיות ושוטרי המחוז החלו לפעול בכדי לאפשר קיום בחירות תקין

מעל ל3000 שוטרים יאבטחו את הבחירות במחוז דרום
צילום: דוברות המשטרה

3,275 שוטרי מחוז הדרום ולוחמי מג"ב יפעלו בכדי לאפשר הליך בחירות תקין לכ-948,000 אזרחים בעלי זכות בחירה ב-495 ריכוזי קלפיות ובהם 1,579 קלפיות בגזרת מחוז הדרום.

מפקד מחוז הדרום, ניצב אמיר כהן: "זהו יום חג לדמוקרטיה הישראלית. התכלית של פעילות הכוחות היום הינה לאפשר הליך בחירות תקין וללא פגיעה בהליך בכלל תחומי המחוז ולכל האוכלוסיות. הפריסה הינה רחבה מאוד ונותנת מענה מיטבי בהיבטי הסדר ציבורי, תנועה ושלא נדרש אך גם נותנת מענה מהיר לאירועים ביטחוניים."

 

במהלך החודשים האחרונים התקיימה עבודת מטה סדורה בראשותו של מפקד המחוז שכללה את כלל גופי הביטחון, צה"ל, פיקוד העורף ושב"כ וכמובן בשיתוף מלא עם משרד הפנים וגופים אזרחיים נוספים. זאת על מנת לאפשר לאזרחי הדרום לקיים את הליך הבחירות.

לצד שוטרי המחוז הדרומי הפועלים בבחירות ישנם מערכי משטרה בפריסה רחבה הערוכים לאירועי שגרה בתוך הערים והמועצות האזוריות והמקומיות. הציבור מתבקש לשמור על עירנות ולדווח באופן מיידי למוקד 100 על כל חשד.

הערכות המחוז הדרומי של המשטרה תימשך גם יום אחרי קבלת תוצאות האמת ושוטרי המחוז יפעלו למניעת הפרות סדר על רקע התוצאות.

כתבות נוספות בחדשות

0

תושבת תל שבע נעצרה בחשד לקדר עם...

"זריחה מוקדמת": בפשיטה של כוחות המשטרה של המחוז הדרומי נעצרה תושבת תל שבע, קרובת משפחה של בכיר בארגון הטרור חמאס, בחשד לקיום קשר עם פעילי חמאס והזדהות עם ארגון הטרור תוך ביצוע הסתה ותמיכה למעשה טרור בישראל.

חדשות1 באפריל 2024    דקה אחת
0

יריד שישי במדרחוב קק"ל חוזר

ביריד המתחדש יציגו מעל 30 דוכנים מקוריים לצד העסקים במדרחוב, הברים התוססים ושדרת האוכל העשירה במקום באווירה שמחה עם מופעים של נגני רחוב. לצד היריד חוזר גם שוק האיכרים המתקיים במימון המשרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי, ויציע תוצרת מגוונת ועשירה של חקלאי האזור

חדשות25 במרץ 2024    דקה אחת

כתיבת תגובה