חדשות

העסיקו שוהים בלתי חוקיים ועסקיהם נסגרו

חדשות20 באוקטובר 2023    דקה אחת
0

צו סגירה מנהלי הוצא ע"י מפקד מחוז דרום, ניצב אמיר כהן, ל-8 בתי עסק ביישובי המגזר הבדואי שהעסיקו שוהים בלתי חוקיים בזמן הלחימה בדרום

העסיקו שוהים בלתי חוקיים ועסקיהם נסגרו
צו סגירה לבית עסק | צילום: דוברות המשטרה

צו סגירה מנהלי הוצא על ידי מפקד מחוז דרום, ניצב אמיר כהן, ל-8 בתי עסק ביישובי המגזר הבדואי שהעסיקו שוהים בלתי חוקיים בזמן הלחימה בדרום.

שוטרים, לוחמי מג״ב ומתנדבים רבים, ממשיכים לפעול ברחבי הארץ ובפרט במחוז הדרומי, בכל שעות היממה על מנת להבטיח את שלומם וביטחונם של האזרחים, ובתוך כך מבצעים פעילות נגד תופעת העסקת שוהים בלתי חוקיים בישראל.

במסגרת הפעילות שבוצעה בימים האחרונים, חתם ניצב אמיר כהן על צו סגירה מנהלי למשך 30 ימים ל-8 בתי עסק ביישובים שגב שלום, לקייה, רהט ופזורת אלסייד, שכללו בין השאר: מרכול, מספרה, אטליז, ירקנייה, חנות בגדים ומאפייה, שהעסיקו שוהים בלתי חוקיים, רובם תושבי רצועת עזה, וקיים חשש שבתי העסק ימשיכו לבצע עבירות דומות. נגד כלל המעסיקים נפתחה חקירה פלילית.

במשטרה מדגישים כי העסקה, הסעה או הלנת שוהים בלתי חוקיים הן עבירות חמורות הנאכפות ביתר שאת בעת הזו, נוכח המצב הביטחוני במחוז בכלל המישורים, הפליליים והמנהליים, תוך מיצוי הדין נגד העבריינים למען שלום הציבור ובטחונו.

כתבות נוספות בחדשות

0

תושבת תל שבע נעצרה בחשד לקדר עם...

"זריחה מוקדמת": בפשיטה של כוחות המשטרה של המחוז הדרומי נעצרה תושבת תל שבע, קרובת משפחה של בכיר בארגון הטרור חמאס, בחשד לקיום קשר עם פעילי חמאס והזדהות עם ארגון הטרור תוך ביצוע הסתה ותמיכה למעשה טרור בישראל.

חדשות1 באפריל 2024    דקה אחת
0

יריד שישי במדרחוב קק"ל חוזר

ביריד המתחדש יציגו מעל 30 דוכנים מקוריים לצד העסקים במדרחוב, הברים התוססים ושדרת האוכל העשירה במקום באווירה שמחה עם מופעים של נגני רחוב. לצד היריד חוזר גם שוק האיכרים המתקיים במימון המשרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי, ויציע תוצרת מגוונת ועשירה של חקלאי האזור

חדשות25 במרץ 2024    דקה אחת

כתיבת תגובה