חדשות

עלייה לתורה מרגשת במיוחד

חדשות18 באוקטובר 2023    2 דקות
0

עובדי ICL סייעו בארגון בר המצווה של אורי מקיבוץ בארי שניצל מהתופת

עלייה לתורה מרגשת במיוחד
צילומים: באדיבות ICL

חברת ICL, יצרנית המינרלים הגלובלית, היא אחת החברות הבולטות בדרום ומהווה כרבע מכלכלת האזור. מאז החלה הלחימה, החברה ראתה באימוץ תושבי העוטף משימה ראשונה במעלה ולקחה הובלה בסיוע לתושבים אשר פונו למוקדים שונים. החברה מלווה אותם וקשובה לצרכיהם, נותנת מענה ומעניקה תמיכה רגשית.

דירקטוריון החברה אישר תרומה של 10 מיליון שקל לטובת סיוע לאזרחים שנפגעו, למערכת הבריאות, וכן כמענה לבקשות שהגיעו להשלמת ציוד צבאי, מזון ומיגון. החברה מנצלת את פריסתה הגלובלית ויכולותיה המיוחדות להבאת ציוד צבאי בהטסה מיוחדת ממקומות שונים בעולם. מטבע הדברים, ההשפעה הישירה על העובדים היא משמעותית, ועל אף גיוס עובדים רבים למילואים, מאות מעובדי החברה לוקחים חלק ביוזמות קהילתיות מרגשות ומסייעים במערכים השונים.

אחת מהיוזמות המרגשות שהתקיימו השבוע היא ההירתמות של עובדי ICL לארגון חגיגת בר המצווה של אורי קינג מקיבוץ בארי. אורי שרד את המתקפה על הקיבוץ וחולץ עם בני משפחתו אחרי 36 שעות בממ"ד ללא מים, חשמל ואוכל והם היו בין האחרונים שפונו מהקיבוץ. ברגע שחולצו הם הגיעו לים המלח ובסוף השבוע האחרון עלה אורי לתורה כשהוא מלווה במשפחתו וחבריו מהקיבוץ. עובדי ICL סייעו בארגון והפקת האירוע כאשר דאגו לעוגה חגיגית לאירוע מקונדיטוריה בדרום, צלם לתיעוד האירוע, מתוקים וגומי מבאר שבע והמון צבע, שמחה ואור למשתתפים ולאורי.

 

 

אימו של אורי, זהבית קינג, שיתפה בתחושותיה: "זה היה מאוד מרגש עבורנו ועבור אורי! אני מודה לעובדי ICL ולכל המתנדבים על כל מה שעשו בשבילו, זה כל כך לא מובן מאליו. הם דאגו להכל מא' ועד ת' ובאמת נשארתי ללא מילים. אחרי שבוע קשה כל כך עם הרבה עצב ואבדות קשות, האירוע הרים את המורל של אורי ושימח אותנו. זה היה אירוע מחזק מאוד ונתן לכולנו רגע של תקווה".

 

 

"התרגשנו לקחת חלק משמעותי באירוע שכולו חיים, שמחה וישראליות אינסופית", שיתפה רותם ממי, מנהלת משאבי אנוש ב-ICL שהובילה את ההתנדבות, "אנו מאמצים את תושבי בארי וברגע ששמענו על אורי שחוגג בר מצווה נרתמנו למשימה. חווינו יחד עם המשפחה את הרגשות המעורבים, שמחה שמהולה בעצב, כאשר חברי קיבוץ רבים הגיעו לחגוג לו ואף קראו ברכת הגומל בבית הכנסת בזמן העלייה לתורה. הייתה התרגשות גדולה באירוע שנותן תקווה להמשך. עובדי ICL ממשיכים לתמוך, לתת, לעשות ולהיות חזקים – ולנצח ביחד".

כתבות נוספות בחדשות

0

תושבת תל שבע נעצרה בחשד לקדר עם...

"זריחה מוקדמת": בפשיטה של כוחות המשטרה של המחוז הדרומי נעצרה תושבת תל שבע, קרובת משפחה של בכיר בארגון הטרור חמאס, בחשד לקיום קשר עם פעילי חמאס והזדהות עם ארגון הטרור תוך ביצוע הסתה ותמיכה למעשה טרור בישראל.

חדשות1 באפריל 2024    דקה אחת
0

יריד שישי במדרחוב קק"ל חוזר

ביריד המתחדש יציגו מעל 30 דוכנים מקוריים לצד העסקים במדרחוב, הברים התוססים ושדרת האוכל העשירה במקום באווירה שמחה עם מופעים של נגני רחוב. לצד היריד חוזר גם שוק האיכרים המתקיים במימון המשרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי, ויציע תוצרת מגוונת ועשירה של חקלאי האזור

חדשות25 במרץ 2024    דקה אחת

כתיבת תגובה