חדשות

שרת הפנים ביקרה בבאר שבע

חדשות22 ביולי 2021    דקה אחת
0

השרה הצהירה במפגש "בכוונתי לקדם את באר שבע כמטרופולין של הדרום, לחזק אותה ולתת להנהגת העיר להעיף את העיר קדימה".

שרת הפנים ביקרה בבאר שבע
צילום: דיאגו מיטלברג

שרת הפנים איילת שקד, מנכ”ל משרד הפנים יאיר פינס והנהלת המשרד התארחו אתמול ( שלישי, 20.7.21) בעיריית באר שבע לדיון עבודה ראשון מאז כניסתה של השרה לתפקיד.

ראש העיר, רוביק דנילוביץ’, מנכ”לית העירייה אבישג אבטובי וגורמי המקצוע העירוניים הציגו את התוכנית האסטרטגית לחיזוק באר שבע כמטרופולין של איכות במדינת ישראל, ואת האתגרים איתם מתמודדת העיר.

ראש העיר רוביק דנילוביץ’: “אירחנו אתמול את שרת הפנים, איילת שקד ואת ההנהלה הבכירה של המשרד לפגישת עבודה ראשונה. דנו יחד באתגרים הלאומיים העומדים בפנינו, לביסוסה של העיר באר שבע כמטרופולין מוביל במדינת ישראל.

אני מבקש להודות לשרה שקד ולצוותה על הנכונות והרצון המשותף לפעול לקידום רפורמות בשלטון המקומי, לעידוד יזמות ולקידום העסקים והכלכלה, לפעול במשותף להתחדשות עירונית ולהיערכות משותפת לקראת מעבר יחידות העילית של צה”ל לבאר שבע.”

שרת הפנים, איילת שקד: “בסיור בדרום, ביקרתי בבאר שבע לפגישה עם ראש העיר המוכשר והנמרץ שלה וצוות העירייה.

בכוונתי לקדם את באר שבע כמטרופולין של הדרום, לחזק אותה ולתת להנהגת העיר להעיף את העיר קדימה.

ביקשתי מראש העיר להפנות את הכישורים שלו בשבועיים הקרובים למבצע חיסונים. להגיע למצב ש-90 אחוז מתושבי העיר מחוסנים. רק רוביק יכול.”

כתבות נוספות בחדשות

0

פרשי משטרת ישראל סיירו היום במרכז ביג

כחלק מהפעולות להגברת תחושות הביטחון בעיר

חדשות27 בספטמבר 2021    דקה אחת
0

אקדח וכדורים אותרו ברכב במרכז ביג

פעילות יזומה של משטרת ישראל מחוז דרום שנערכה הבוקר במרכז הקניות ביג בבאר שבע נתפס ברכב פרטי אקדח וכדורים, הנהג, תושב הפזורה נעצר והועבר לחקירה

חדשות27 בספטמבר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה