חדשות

חברת אסיה סיירוס מקדימה את צפי האכלוס בפרויקט “שכונת השחר”

חדשות21 באוקטובר 2020    2 דקות
0

אסיה סיירוס, שמקימה את "שכונת השחר" בדימונה במסגרת מחיר למשתכן, מקדימה משמעותית את האכלוס של שלב ב' בפרויקט 

חברת אסיה סיירוס מקדימה את צפי האכלוס  בפרויקט “שכונת השחר”
צילום: חברת ערים

חברת היזמות והנדל”ן אסיה סיירוס מודיעה כי היא מקדימה את האכלוס בשלב ב’ של פרויקט “שכונת השחר” ומתכוננת לאכלס 27 דיירים חדשים כבר בזמן הקרוב. צפי האכלוס המקורי עמד על תחילת שנת 2021.

הבניין יהיה מוקף מכל צדדיו, במרחק של דקות הליכה, במתנ”ס קהילתי, בית הכנסת הגדול בדימונה, נחל שייבנה על ידי הרשות המקומית, גני ילדים ועוד. ככלל, השכונה החדשה ממוקמת באזור הגבעות הצפוניות של העיר ומשתרעת על שטח של כ-800 דונם ותהווה למעשה “אוטונומיה” בפני עצמה. כלומר, לא יהיה צורך לצאת כלל מהשכונה עבור קניות או נגישות לצרכים קהילתיים.

כמו כן, עיריית דימונה שמה דגש רב על תשתיות לטובת תושבי השכונה בכלל וילדיה בפרט. השכונה תעניק לתושביה סביבה בריאה, נקייה וירוקה והיא כוללת שטחים ציבוריים גדולים ונרחבים של גינות שעשועים ופארקים מוצלים, שבילי אופניים, מזרקות מים, טיילת להולכי רגל, מערכת שבילי אופניים, מבני ציבור, מתנ”ס חוגים, גני ילדים ובתי כנסת.

במסגרת השלב השני של הפרויקט נבנו 303 יחידות הדיור כשמחציתן במסגרת מחיר למשתכן ומחציתן מיועדות לשיווק בשוק החופשי. מאחר והעיר דימונה מוגדרת פריפריה, אין צורך להירשם להגרלת מחיר למשתכן. כל זכאי שיקדים להירשם באתר משרד השיכון, יוכל למלא את הטפסים הרלוונטיים ובמידה ויענה על הדרישות, יוכל לרכוש את הדירה במסגרת מחיר למשתכן ובהנחה משמעותית.

חברת אסיה סיירוס מאמינה גדולה בבנייה באזורי הפריפריה והיא שמה יהבה על השקעה בבניית חלומות חדשים באזורים אלה של המדינה. מייסדי החברה מביאים לענף הבניה השמרני יוזמה וחדשנות תוך מתן שירות לקוחות ברמה גבוהה מהמקובל אצל המתחרים. כמוש כן, החברה מקפידה על סטנדרט בניה באיכות בלתי מתפשרת תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר והציוד המתקדם ביותר.

אבי תם, מנכ”ל אסיה סיירוס: “אנו שמחים להודיע כי ניפצנו את התחזיות הקודמות של האכלוס. יותר מכל, זה מראה על האמון של הדיירים בנו ובחזוננו לבנייה איכותית באזורי הפריפריה של המדינה. שוק הנדל”ן בישראל עבר בחודשים האחרונים טלטלות רבות בשל נגיף הקורונה. רק לאחרונה שמענו ששר השיכון הקודם ביטל את תוכנית המחיר למשתכן, למורת רוחם של זוגות צעירים רבים אשר ראו תקווה גדולה בתוכנית. בינתיים מחירי הדירות ממשיכים לטפס. אם כן, פרויקט ‘שכונת השחר’ היא אחת ההזדמנויות האחרונות שעומדות לטובת צעירים בישראל, המבקשים לרכוש דירה במחיר הוגן למגורים או להשקעה. אנו יכולים להבטיח כי ‘שכונת השחר’ תעניק לתושביה את המעטפת הטובה ביותר שהם יכלו לבקש. התשתיות, השטחים הציבוריים, המענה לילדים וכל היבט אחר מטופל על ידי גורמי המקצוע הטובים ביותר”.

כתבות נוספות בחדשות

0

חשד לתקיפת פעוטות בגן בבאר שבע

גננת הגן עוכבה לחקירה

חדשות1 בדצמבר 2020    דקה אחת
0

בניית המגדל השלישי בפרויקט “גרנד אביסרור” בבאר...

החברה צפויה להתחיל באכלוס המגדל בחודש ינואר – בהתאם למועד שהוגדר מראש. שיווק המגדל הרביעי בפרויקט בעיצומו

חדשות30 בנובמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה