חדשות

אם בן גוריון היה עובד מהבית

חדשות8 בספטמבר 2020    דקה אחת
0

מרכז לאודר ושותפים נוספים יזמו כנס עבודה בנגב- איך עושים את זה נכון? 

אם בן גוריון היה עובד מהבית
צילום: ingimage

“וואלה אדיר בבאר שבע, אבל איך מוצאים פה עבודה” – סטודנטים ובוגרים רבים שואלים את עצמם את השאלה הזו ונתקלים באתגרים רבים, בדרכם לחפש עבודה בזמן הלימודים או מיד לאחריהם.

כדי לסייע לבוגרים וסטודנטים מהדרום להתאים את חיפוש העבודה לעולם התעסוקה המשתנה איחדו כוחות : המרכז לפיתוח קריירה, דקנט הסטודנטים באוניברסיטת בן-גוריון בנגב,האגודה הסטודנטיאלית של האוניברסיטה, מרכז לאודר לקידום התעסוקה בנגב ו-Wize יקיימו ביום רביעי הקרוב (9/9) שידור לייב ב-ZOOM  לסטודנטים ובוגרים.

במסגרת הכנס המשתתפים ייפגשו עם נציגי חברות מובילות בנגב שידברו על תהליכי גיוס וחיפוש עובדים מנקודת מבטן וגם יחלקו טיפים חשובים למציאת עבודה בכלל ובתקופה זו בפרט.  כמו למשל : איך לבנות קורות חיים ואיך מנצחים את פרדוקס הניסיון.

אחד הדברים החשובים בתהליך חיפוש עבודה הוא לשמור על השפיות והאושר האישי. מדוע? כי כאשר לנו טוב אז אנחנו מקרינים את זה החוצה וגם המעסיק הפוטנציאלי מבחין בזה. הפסיכולוגית התעסוקתית מיקי מנזורולה תדבר על כלים פרקטיים לבניית חוסן אישי, הגברת האושר וכיצד לאמץ גישה חיובית יותר.  בסוף המפגש יתקיים פאנל בוגרים מובילים שיספרו איך הם בנו את הקריירה שלהם בנגב גם במהלך הלימודים וגם לאחר מכן.

המפגש יתקיים ביום רביעי 9/9 בין השעות 16:00-20:00

כתבות נוספות בחדשות

0

נעצרו 2 חשודים במעשי הטרדה בבאר שבע

החשודים נעצרו והועברו לחקירה

חדשות27 באוקטובר 2021    דקה אחת
0

טקס הנחת אבן פינה לבניית מרפאת עור...

מרפאת העור בסורוקה, מתרומתו של עודד שריקי, הבעלים של חברת הבנייה "ארזי הנגב",  משרתת את כל תושבי הנגב ומעניקה שירותי רפואת עור בתחומים רבים

חדשות25 באוקטובר 2021    3 דקות

כתיבת תגובה