חדשות

מעקב “שבע”: כתבי אישום נגד החשודים בתקיפת תלמידי הישיבה

חדשות26 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

בכלל סכסוך בין עסקים צמודים וטענות על עשן נרגילה שחודר לפיצרייה. נגד 5 החשודים במעורבות באירוע המתגוררים בלקיה יוגשו כתבי אישום

מעקב “שבע”: כתבי אישום נגד החשודים בתקיפת תלמידי הישיבה
צילום אילוסטרציה: ingimage

חטיבת התביעות של משטרת ישראל במרחב הנגב צפויה להגיש בקרוב כתבי אישום בגין תקיפה נגד 5 מתושבי לקיה, החשודים במעורבות באירוע גרימת חבלה של ממש ל-2 תלמידים בישיבת “בני עקיבא אהל שלמה” במרכז אורן שבשכונה ד’ בבאר שבע.

ל”שבע” נמסר, שב-10 בחודש בשעת ערב התקבל במשטרת המרחב דיווח אודות קטטה במרכז המסחרי, במהלכה הותקפו צעירים כאשר 2 מהם נזקקו לטיפול רפואי. שוטרים שהגיעו למקום פתחו בסריקות, ונפתחה חקירה.

בפעילות המשטרה נודעה זהותו של אחד החשודים במעשה וב-13 בחודש סמוך ל-22:00 אותר ונעצר במרכז מסחרי בבירת הנגב תושב לקיה בן 25, ומעצרו הוארך מעת לעת. עם התקדמות החקירה, נודעה זהותם של חשודים נוספים, ונעצרו 4 תושבי לקיה נוספים בחשד למעורבות באותו אירוע, ביניהם גם בעליו של בית עסק במרכז אורן, שלפי החשד יזם את התקיפה והנזק בבית העסק הסמוך, כחלק מסכסוך שהתגלע בינו ובין בעל בית העסק על כך שעשן נרגילות חודר לפיצרייה, ובעטיו נפגעו על לא עוול בכפם באותו אירוע צעירים שישבו במקום.

מעצרם של 5 החשודים הוארך מעת לעת, והיום (חמישי) עם תום מלאכת החקירה, צפויה הגשת כתבי אישום נגדם בידי חטיבת התביעות של משטרת ישראל – נגב. “משטרת ישראל מנהלת מאבק עיקש בנגע האלימות תוך איתור חשודים והרחקתם מהמרחב הציבורי למען ביטחון הציבור הנורמטיבי שומר החוק”*, סיכמו במשטרת המרחב.

כתבות נוספות בחדשות

0

חשד לתקיפת פעוטות בגן בבאר שבע

גננת הגן עוכבה לחקירה

חדשות1 בדצמבר 2020    דקה אחת
0

בניית המגדל השלישי בפרויקט “גרנד אביסרור” בבאר...

החברה צפויה להתחיל באכלוס המגדל בחודש ינואר – בהתאם למועד שהוגדר מראש. שיווק המגדל הרביעי בפרויקט בעיצומו

חדשות30 בנובמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה