חדשות

ביקר את אימו נפגעת החרדה ועצר סוחר סמים

חדשות13 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

שוטר שהגיע לבקר את אימו נפגעת החרדה בנתיבות עצר חשוד בסחר בסם מסוכן

ביקר את אימו נפגעת החרדה ועצר סוחר סמים
צילום אילוסטרציה: דוברות המשטרה

הטילים לא מונעים מעצר פושעים: אם חשבתם שהטילים מרצועת עזה עצרו את הפשיעה בנגב, אז טעות בידכם. ל”שבע” נמסר, ששוטר שהגיע אמש (שלישי) לבקר את אימו נפגעת החרדה בנתיבות כתוצאה מנפילת רקטה סמוך לביתה, עצר חשוד בסחר בסם מסוכן, לאחר שהלה עורר את חשדו.

השוטר שלא היה לבוש מדים, שמע חלק מהשיח של החשוד בטלפון, ובסריקה שעשה הבחין בשקית מתחת לרכב. משבא להרים אותה, גילה שתכולתה היא חומר חשוד כסם מסוג קנאביס. אז, פנה אליו החשוד בדרישה שלא ייגע בשקית. השוטר שהבין שיש כאן עניין לחשד בסחר בסם, ושעליו לבדוק קשר בין שיחת החשוד למעשה, ענה לאיש שהשקית שלו מאחר שהוא מצא אותה על הרצפה.

החשוד בתגובה השיב לו: “אל תיגע בה. השקית היא שלי. אני אזיין אותך”. ואז, תוך שהוא יורד מהרכב הזדהה השוטר והודיע לחשוד על מעצרו. בתחקור ראשוני, קשר עצמו החשוד לסחר אותו עמד לבצע במקום, והאיש תושב באר שבע כבן 23 נעצר, ויובא היום לבית המשפט.

כתבות נוספות בחדשות

0

דו”ח חניה של 100 שקלים קפץ ל1800...

דוח נציב תלונות הציבור 2019 התפרסם השבוע עם כמה נתונים מעניינים

חדשות3 ביולי 2020    3 דקות
0

שמעון בוקר למען שדה התעופה הבינלאומי בנבטים

סגן ראש עיריית באר שבע ויו"ר מועצת סניף "הליכוד" בבירת הנגב גייס רבים מראשי מפלגת השלטון באזור למען פרויקט הענק החשוב, וקורא להם להיאבק בכוונה של "כוחות אדירים, כולל שרים חשובים בסיעתנו", כהגדרתו, לטרפוד המיזם

חדשות3 ביולי 2020    2 דקות

כתיבת תגובה