חדשות

מעקב “שבע”: נעצרו 2 חשודים באיומים ברשת החברתית

חדשות6 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

לפי החשד, על רקע אירוע הרצח הכפול בתל שבע

מעקב “שבע”: נעצרו 2 חשודים באיומים ברשת החברתית
צילום: תיעוד מבצעי מד"א

משטרת מרחב הנגב עצרה אתמול (שלישי) 2 חשודים באיומים באמצעות הרשת החברתית, לפי החשד על רקע אירוע החשד לרצח הכפול יום קודם לכן בתל שבע, וחשוד נוסף באיומים על שוטר.

ל”שבע” נמסר, ששוטרי המרחב הפועלים גם ברחבי הרשת עלו על פוסט, ובו דברי איומים כלפי משפחה בפזורה הבדואית, ולפיו יבואו עימה חשבון בעקבות מקרה החשד לרצח בתל שבע. בפעילות המשטרה, נעצרו 2 תושבי תל שבע כבני 20 בחשד לכתיבת הפוסט. כמו כן, נעצר בהקשר זה חשוד נוסף, גם הוא מתל שבע בן 39, בחשד לאיומים על שוטר. החשודים יובאו במהלך היום לבית המשפט.

במשטרה מדגישים: “משטרת ישראל משקיעה מאמצים רבים במאבק בפשיעה, תוך שימוש במיטב המשאבים העומדים לרשותה, לרבות קשב למרחב הרשתי וניטור עבירות המופצות בו”.

כתבות נוספות בחדשות

0

הקורונה “תרפא” את הכבישים מירוחם לכיוון באר...

בזכות פעילותם הנמרצת של קבוצת פעילים מירוחם, בהובלת חברת המועצה נילי אהרון, החלו באחרונה עבודות לשיקום כבישי הדמים. אימו של פעוט שנפגע קשות בתאונת דרכים בכביש לדימונה ומרותק כיום לכיסא גלגלים ל"שבע": "אנחנו ניצלנו בנס, פשוט בנס"

חדשות4 ביוני 2020    4 דקות
0

פגיה ממוגנת חדשה תקום בסורוקה

ועדת המשנה לתכנון ובנייה באר שבע אישרה גם הקמת מבנים למחקר קליני ולשיקום והכפלה של חדר המיון בבית החולים, הכל בכפוף לדיון בהתנגדויות אם יוגשו לאחר סיום תחולתן של התקנות לשעת חירום לצורך המאבק בנגיף הקורונה

חדשות4 ביוני 2020    2 דקות

כתיבת תגובה