חדשות

כתב אישום יוגש נגד תושב תל שבע בחשד לתמיכה בדאע"ש

חדשות6 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

בחיפוש בביתו, אותרו פריטי לבוש רבים המזוהים עם ארגון הטרור

כתב אישום יוגש נגד תושב תל שבע בחשד לתמיכה בדאע"ש
הזדהות אקטיבית. חלק מהפריטים שנמצאו בבית החשוד | צילום: דוברות המשטרה

במשטרת ישראל יחד עם שירות הביטחון הכללי נפתחה באחרונה חקירה נגד תושב תל שבע בן 20 בחשד לתמיכה או הזדהות עם ארגון הטרור דאע"ש, תוך הבעת רצון להצטרף ללחימה בסוריה. עם המעבר לחקירה הגלויה, נעצר החשוד ב-8.9 השנה. בחיפוש בביתו, אותרו פריטי לבוש רבים המזוהים עם ארגון הטרור, משקפות, אקדחי כדוריות, אפוד, ברכיות ורחפן איתו לפי החשד התאמן בהטלת "חומרי נפץ" על יעדים מדומים.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בידי חוקרי היחידה המרכזית במרחב הנגב. עם תום מלאכת החקירה, הוגשה נגד האיש ביום רביעי שעבר (ה-2 בחודש) הצהרה בדבר כוונת התביעה להגיש נגדו כתב אישום, והיום (ראשון) צפויה פרקליטות מחוז דרום להגישו.

במשטרה מדגישים: "משטרת ישראל תמשיך לפעול בסיוע גורמי הביטחון האחרים לחשיפת חשודים הפועלים עבור ארגון הטרור 'המדינה האסלאמית', ויחד עם הרשויות המוסמכות תנקוט באמצעי האכיפה הנדרשים, במטרה למנוע כל פעילות הפוגעת בביטחון המדינה, לרבות הפצת משנתו של 'המדינה האסלאמית' בישראל".

כתבות נוספות בחדשות

0

4 מ-5 מאוניברסיטת בן גוריון עברו את...

78 אחוזים מהנבחנים בחשבונאות פיננסית מתקדמת באוניברסיטה הצליחו בבחינה, לעומת ממוצע מעבר ארצי של 51 אחוזים בלבד

חדשות22 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

נשים מחוסנות יותר מגברים…

מחקר חדש מבית אוניברסיטת בן גוריון חושף את ההבדלים בין מערכות החיסון של זכרים ונקבות, וממצאיו  עשויים להסביר מדוע נשים חולות פחות מגברים אך נוטות יותר לפתח מחלות אוטו-אימוניות

חדשות22 באוקטובר 2019    4 דקות

כתיבת תגובה