חדשות

מאבטחת “צוות 3” מנעה התפשטות שריפה

חדשות6 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

המאבטחת, קורל לוזון-קליין גילתה תושייה, פינתה עובדים מבניין משרדים בשל העשן, ופתחה חלונות. בתוך דקות הגיעו כוחות הכיבוי והשתלטו על מקור האש

מאבטחת “צוות 3” מנעה התפשטות שריפה
קורל לוזון קליין | אלבום פרטי

ערנותה של מאבטחת “צוות 3″ קורל לוזון-קליין מנעה ביום רביעי האחרון שריפה גדולה בבניין משרדים שברחוב יהודה הנחתום בבאר שבע. ל”שבע” נמסר, שב-17:45 הופעלה אזעקת אש ובצג מערכת האש הופיע “חדר שרתים 22”. המערכת לא נתנה להשתיק צופרים ולאפס אותה, כאשר מופיעה בה הערת “שגיאה”. באותו זמן, יצרה המאבטחת קשר עם מנהל המבנה, שהנחה אותה לגשת לחדר השרתים שבקומה החמישית.

כאשר הגיעה לקומה, הבחינה המאבטחת בעשן המגיע מכיוון המשרדים, מיהרה להזעיק את כוחות הכיבוי וההצלה, ובמקביל ביקשה המאבטחת מהנוכחים להתפנות מהמקום בשל הסכנה. בהנחיית מנהל הבניין, היא פתחה את החלונות בכל המשרדים בעזרת עובדי המבנה, זאת במטרה לאוורר את המשרדים מהעשן. ב-18:00 הגיע מנהל הבניין למקום יחד עם לוחמי האש, שביצעו סריקה של הקירות והתקרה עם מד חום ולפי לוח הפחת, בו המתג היה למטה, גילו שמקור העשן הוא בגוף המזגנים. הכבאים טיפלו בעניין, ובכך הסתיים האירוע, וניתנו הנחיות להמשך פיקוח לאורך הלילה בידי השומר במקום.

קורל אמרה שכמו יתר המאבטחים של “צוות 3”, היא עברה הכשרה לטיפול באזעקות אש, ופעילותה המהירה וקור הרוח שלה הם תולדה של ההדרכות המקצועיות של החברה.

כתבות נוספות בחדשות

0

עוד שני שחקנים ימשיכו בהפועל באר שבע...

דוד קלטינס ונאור סבג ימשיכו בקבוצה לאחר שהסכימו לקצץ בשכרם

חדשות28 במאי 2020    דקה אחת
0

איש התקשורת אמיר רוזנבלט תרם את ארכיונו...

עלה לאוויר ארכיונו האישי של איש התקשורת אמיר רוזנבליט שנתרם לארכיון ע"ש טוביהו

חדשות28 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה