חדשות

גרנד ביבי

חדשות10 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

ראש הממשלה ביקר ב"גרנד קניון באר שבע" והכריז בשידור חי בפייסבוק על המשך תכנית ירידת צה"ל דרומה והקמת קריית המודיעין בליקית. בנוסף אמר רוה"מ כי יבצע בחינה מחודשת של הקמת שדה התעופה בנגב

גרנד ביבי
שחר והדר מימון עם ראש הממשלה בנימין נתניהו | צילום: פרטי

ראש הממשלה בינימין נתניהו ערך ביקור בבירת הנגב ונפגש עם תושבים ב”גרנד קניון” באר שבע.  ראש הממשלה נתניהו הכריז בשידור חי, גם בעמוד הפייסבוק שלו: “צה”ל יורד דרומה, אמ”ן יורד דרומה, ליקית נשארת. אם צריך פסי רכבת – נביא”.

בעניין הקמת שדה התעופה בנבטים, אמר ראש הממשלה: “אנחנו בודקים מחדש את האפשרות ששדה התעופה הבינלאומי השני יהיה פה”.

ניר זמיר, ראש המועצה האזורית בני שמעון היה הראשון להגיב לדברים: “מברך את את ראש הממשלה על דבריו החשובים. העברת צה”ל לנגב והקמת קריית המודיעין בליקית הן פעולות בעלות חשיבות לאומית אשר יתרמו רבות לחיזוק הדרום והנגב, תוך מימוש חזונו של בן גוריון. ממשלת ישראל, משרד הביטחון והרשויות המקומיות בדרום השקיעו כבר סכומי עתק בתכנון, פיתוח והכנות לקראת המעבר ואני רואה חשיבות גדולה בהמשך ישיר של החלטות הממשלה וביצוען בשטח. זו הדרך להעצים את דרום הארץ, לחזק את הפריפריה, וכן, גם להוריד את מחירי הדיור ויוקר המחייה במרכז הארץ, בטווח הארוך. אני מברך את ממשלת ישראל שקיבלה החלטה כל כך חשובה לעתידה של מדינת ישראל וקורא לה ולכל הנוגעים בעניין לממש אותה בהקדם”.

כתבות נוספות בחדשות

0

עוד שני שחקנים ימשיכו בהפועל באר שבע...

דוד קלטינס ונאור סבג ימשיכו בקבוצה לאחר שהסכימו לקצץ בשכרם

חדשות28 במאי 2020    דקה אחת
0

איש התקשורת אמיר רוזנבלט תרם את ארכיונו...

עלה לאוויר ארכיונו האישי של איש התקשורת אמיר רוזנבליט שנתרם לארכיון ע"ש טוביהו

חדשות28 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה