חדשות

רהט: אפשר לרכוש מטבע חוץ בדואר

חדשות27 באוגוסט 2019    2 דקות
0

מעתה ניתן לקנות מט"ח גם בכספומט של בנק הדואר בבית הדואר בעיר

רהט: אפשר לרכוש מטבע חוץ בדואר
דואר | צילום אילוסטרציה: דוברות "דואר ישראל"

בשורה לתושבי רהט הנוסעים לחו"ל: מעכשיו ניתן לרכוש מטבע חוץ גם בכספומט של בנק הדואר בבית הדואר רהט ובתעריפים האטרקטיביים ביותר.

ל"שבע" נמסר, ששיא של 5.5 מיליון ישראלים צפויים לצאת הקיץ לחו"ל, ובבנק הדואר נערכו לכך, והגדילו את כמות הכספומטים המאפשרים משיכת מט"ח בסניפים. מעתה ניתן למשוך גם מט"ח, דולרים או אירו כאמור בכספומט בבית הדואר שברהט, מרכז מסחרי שוק עירוני ובתעריף מוזל ביותר.

רכישת מטבע חוץ בעשרות מכשירי הכספומטים של בנק הדואר ברחבי הארץ הינה ללא עמלות, עם שערי המרה אטרקטיביים ושירות אמין ומקצועי, כאשר כל השטרות הנמכרים עוברים בדיקה כפולה, כדי לוודא את תקינותם לפני מכירתם ללקוח. ברכישת מט"ח בכספומט של בנק הדואר תינתן הנחה של 4.5 אגורות למטבע מתעריף המט"ח בסניף הדואר.

לדברי אבי בלו, מנהל בנק הדואר, הבנק "הוא הגוף האמין והגדול ביותר לרכישת מט"ח במאות סניפי הדואר ברחבי הארץ. שירות הכספומטים הכולל מט"ח מתווסף למגוון שירותי המרת מטבע חוץ במזומן הניתנים בסניפי הדואר, ויאפשר ללקוחות נוספים ליהנות משירותי בנק הדואר בתעריף מוזל, ללא צורך בהמתנה וללא עמלות. ניתן לרכוש בכספומט עד 500 דולר או אירו בכל משיכה, זאת בהתאם למסגרת המשיכה שיש ללקוחות בחשבון הבנק שלהם".

"בנוסף" אמר בלו "אנו מציעים ליוצאים לחו"ל כרטיסים נטענים לרכישה במאות יחידות הדואר או לרכישה באתר 'דואר ישראל'. ניתן לרכוש כרטיס דולרי מבית 'ויזה' וכן כרטיס נטען מבית 'מסטר-קארד' ב-3 מטבעות: שקל, אירו וליש"ט. הכרטיסים ניתנים להטענה בסניפי הדואר במזומן, באמצעות כרטיס אשראי או באמצעות העברה בנקאית, עד לסכום של 20 אלף שקלים, והם בטוחים לשימוש בחו"ל במאות אלפי בתי עסק, ללא צורך בקישור לחשבון בנק וללא חשש מהונאות או גניבות".

בנוסף, ניתן להזמין מראש במאות סניפי "דואר ישראל" עשרות סוגי מט"ח שונים שאינם דולר, אירו או ליש"ט, לשלם עליהם מראש (ממגוון של 27 מטבעות שונים), ולאסוף את המט"ח רגע לפני הטיסה בדלפקי בנק "הפועלים" באולמות הדיוטי פרי בנתב"ג בטרמינל 3 ו-1, 24/7, יעיל קל ונוח.

כתבות נוספות בחדשות

0

נהג צעיר, יותר מדי צעיר

בפעילות אכיפה שגרתית עוכב קטין בן 15 שהסיע יחד עימו את אחיו הקטנים בדרך למסור בלון גז לסבתו

חדשות18 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

תיקו בארצי, ניצחון ל"ליכוד" בבאר שבע

מפלגת השלטון ויריבתה העיקרית "כחול לבן" זכו בכרבע מקולות הבוחרים לכנסת במדינה, אבל בבירת הנגב נרשם ניצחון סוחף ל"ליכוד" עם יותר מ-43 אחוזים מהקולות (בתום ספירת כ-87 אחוזים מקולות המצביעים)

חדשות18 בספטמבר 2019    2 דקות

כתיבת תגובה