חדשות

שוטר ליום אחד

חדשות14 באוגוסט 2019    דקה אחת
0

בצד המאבק בפשיעה, מנהלת משטרת מרחב הנגב כל העת פעילויות ערכיות וחינוכיות למען ובשיתוף הקהילה ולהגשמת חלומות, למשל זה של הנער שלומי כהן ממועצת אשכול

שוטר ליום אחד
צילום: דוברות המשטרה

שלומי כהן בן ה-12 מהמועצה האזורית אשכול רצה להיות שוטר, אז במשטרת מרחב הנגב הגשימו לו באחרונה את החלום, לפחות ליום אחד. ל"שבע" נמסר, שבמסגרת חיזוק הקשר של המשטרה במרחב עם הקהילה, נודע לשוטר הקהילתי רס"ב שוקי מורד, על חלומו של הנער מאשכול.

רס"ב מורד הצליח לרתום לצורך הגשמת החלום את תחנת המשטרה באופקים, והשוטרים הפתיעו את כהן הצעיר עם "ניידת המשאלות" המשטרתית, שהותאמה במיוחד לפעילויות עבור ילדים הסובלים מבעיות בריאותיות ומוגבלויות שונות, הכל במטרה לשמחם. לפני שעלה לניידת, ניתנו לנער מדי שוטר וכובע משטרתי, ומפקד התחנה סגן נציב אבי לוי, העניק לו אפילו תעודת שוטר ודרגות, ובכך הפך את כהן לשוטר לאותו יום. הוא אמר לשוטרים: "אני רוצה להיות שוטר, ולעזור להגן על אזרחי המדינה".

במהלך פעילותו כשוטר באופן רשמי, השתתף הנער בסיור של ניידת המשטרה, שמע את רשת הקשר המשטרתית בזמן אמת, ולמד איך מפענחים חוקרי הזיהוי הפלילי טביעות אצבע וכיצד פועל הרובוט המשטרתי בסיוע לחבלן לנטרל חפצים חשודים.

ובמשטרת מרחב הנגב סיכמו בסיפוק: "אנו שמחים ומודים על הזכות שהייתה לנו להיות במחיצתו של שלומי ליום אחד, להגשים את חלומו, ולהעניק לו חוויה מעשירה. נאחל לו הרבה בריאות".

כתבות נוספות בחדשות

0

מועצת אל קסום לא תפתח את שנת...

כ-20 אלף ילדים יישארו בבתיהם ב-1 בספטמבר על רקע טענות ראש המועצה למבנים לא ראויים ותקציבי עתק שלא מועברים. משרד החינוך: אנו ב"דיונים אינטנסיביים" עם המועצה

חדשות21 באוגוסט 2019    2 דקות
0

אישום: תקף את בת זוגו, ודרס הולך...

הפרקליטות מאשימה את נתנאל רחמילוב חנוכייב מבאר שבע בין היתר בהפקרה אחרי פגיעה וסיכון חיי אדם בנתיב תחבורה

חדשות21 באוגוסט 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה