חדשות

מעקב "שבע": כתבי אישום בקטטה ברהט (וידאו)

חדשות14 באוגוסט 2019    דקה אחת
0

4 חשודים במעורבות באירוע הקשה הואשמו בתקיפה הגורמת חבלה בידי 2 או יותר

מעקב "שבע": כתבי אישום בקטטה ברהט (וידאו)
צילום: אילוסטרציה | ארכיון "שבע"

התפתחות בפרשת הקטטה ההמונית ברהט: בשעות הערב של יום שישי האחרון (ה-9 בחודש) התקבל במשטרת מרחב הנגב דיווח על קטטה שפרצה במשפחה מורחבת בעיר הבדואית הגדולה.

ל"שבע" נמסר, ששוטרים הגיעו למקום, נפתחה חקירה, ונעצרו מספר חשודים מ-2 הפלגים. מעצרם הוארך בבית המשפט. היום (רביעי) עם תום מלאכת החקירה בחשד למעורבותם של החשודים תושבי רהט, בתקיפה הגורמת חבלה בידי 2 או יותר, הוגשו בידי חטיבת התביעות של משטרת ישראל כתבי אישום נגד 3 בגירים וקטין כבן 17 ובקשה למעצרם עד תום ההליכים.

במשטרה הדגישו, שישנם עוד "מספר חשודים שזהותם ידועה, ועדיין מצויים בבריחה. זמן ומקום לא יהוו מקלט עבורם. משטרת ישראל נוהגת באפס סובלנות כלפי כל גילוי אלימות, ולא תאפשר לאיש לפגוע באחר".

כתבות נוספות בחדשות

0

לראשונה: "אות בן גוריון" כהוקרה על תרומה...

בין הזוכים, הזמר והיוצר קובי אוז, הפילנתרופ דוד מיראז' וראש מועצת ירוחם טל אוחנה. "אות הבוגר" הוענק ל-5 בוגרים ובוגרות שהטביעו חותם במשק הישראלי, בהם מנכ"לית קופת חולים "מאוחדת" ומנהלת מפעל הייצור של "אינטל" בקריית גת

חדשות5 בדצמבר 2019    5 דקות
0

עיריית באר שבע – הדור הבא

בתכנון ארוך טווח (כדברי ראש העירייה רוביק דנילוביץ', "זה לא יקרה מחר בבוקר"), מבקשים ראשי הרשות להעביר את רוב משרדי העירייה למגדל משרדים שיוקם במתחם ברגמן שמול בניין הרשות הנוכחי

חדשות5 בדצמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה