חדשות

משרדים ומסחר במתחם “מוסכי העירייה”

חדשות28 ביולי 2019    2 דקות
0

חברה מקבוצת "לוינשטיין" זכתה במכרז של עיריית באר שבע לבניית משרדים ומסחר במתחם בהיקף של כ-31 אלף מ"ר

משרדים ומסחר במתחם “מוסכי העירייה”
בניין עיריית באר שבע | צילום: ארכיון "שבע"

חברת “לוינשטיין נכסים בע”מ” מקבוצת “לוינשטיין” זכתה באחרונה במכרז של עיריית באר שבע לביצוע עסקת קומבינציה במתחם “מוסכי העירייה”, מגרשים 701 ו-703 בבירת הנגב.

ל”שבע” נמסר, שהחברה תבנה משרדים ומסחר בשטח של כ-31 אלף מ”ר על גבי 2 מגרשים צמודים בהיקף של כ-14.4 דונם בלב מרכז העסקים הראשי בבירת הנגב, במסגרת פרויקט המסתכם לפי ההערכה בכרבע מיליארד (250 מיליון) שקלים. בדיווח בעניין לבורסה נמסר, שהעסקה מותנית באישור מועצת העיר ובחתימה על הסכם בין הצדדים.

כאמור, מכירת הקרקע תהיה חלק מקומבינציה, כאשר “לוינשטין נכסים בע”מ” תספק שירותי בנייה לכ-5,100 מ”ר משרדים וחנייה, שיימסרו לעירייה לשימושה. לחברה יש אפשרות לרכישת זכויות בנייה נוספות במקרקעין, ככל שיהיו. מסירת הקרקע לקבוצה צפויה בקרוב.

הקרקע בה זכתה “לוינשטין” (מתחם “מוסכי העירייה”) ממוקמת בלב מרכז העסקים הראשי בבאר שבע בין התחנה המרכזית, תחנת רכבת מרכז, קריית הממשלה ובניין הרשות המקומית. זה יהיה הנכס ה-3 בו מחזיקה הקבוצה במתחם העסקים בבירת הנגב; בבעלות קבוצת “לוינשטיין” בניין המשרדים והמסחר “לב הסיטי” ומתחם “בית סולוג”. בנוסף, מחזיקה הקבוצה בנכסי מסחר ומשרדים רבים ברחבי הארץ, כשרק באחרונה דווח שהיא רכשה מחברת “טבע” את מתחם “טבע טבליות” שבהר חוצבים בירושלים תמורת 171 מיליון שקלים.

כלכלה. משרדים ומסחר במתחם מוסכי העירייה. יעקב צילום באדיבות קבוצת לוינשטיין

שאול לוטן, מנכ”ל קבוצת “לוינשטין”: “אנו שמחים עם הזכייה במכרז הנוסף המביא גיוון לסל המוצרים של ‘לוינשטין’ כאסטרטגיה עסקית. אנחנו מאמינים שבאר שבע תמשיך להתפתח, ותהפוך לעיר מטרופולינית המתוכננת לשרת אוכלוסייה של יותר ממיליון איש. העיר נמצאת בשנים האחרונות בתנופת פיתוח שבאה לידי ביטוי בקריית הבוטיק ובסייבר שהוקמו, המעבר של קריית התקשוב של צה”ל ועוד”.

קבוצת “משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע”מ” היא תאגיד ציבורי של חברות הנדסה, בנייה ונדל”ן, הפועלת בענף הנדל”ן על כל היבטיו: ייזום, בנייה ופיתוח נדל”ן למגורים, בנייני משרדים, מבני מסחר ותעשיה, נכסים מניבים, ביצוע עבודות קבלניות, התחדשות עירונית וניהול נכסי נדל”ן. הקבוצה בונה ומשווקת דירות חדשות במבחר פרויקטים בארץ ובעולם בתכנון מתקדם, בנייה איכותית ורמת גימור גבוהה. עד כה, היא אחראית לבנייתן של אלפי יחידות דיור ברחבי המדינה, בין השאר בתל אביב, יקנעם, שוהם, כפר יונה, אור עקיבא, חולון ומודיעין.

כתבות נוספות בחדשות

0

גם הבוקר : בלוני נפץ במועצה אזורית...

במהלך הלילה התגלה בלון נפץ גם במתינות

חדשות8 באוגוסט 2020    דקה אחת
0

30 לפטירתו של יחזקאל ויזל ז”ל

סגן ראש עיריית באר שבע ומועצת מיתר לשעבר נפטר בט"ו בתמוז, ה-7.7. בתו אורנה, מספרת על אביה ש"השאיר אחריו מורשת וציווי למשפחתו, שתמיד צריך להמשיך הלאה; לא לעצור, לא להתמסכן, לגבור על הקשיים שבדרך ולהתקדם"

חדשות5 באוגוסט 2020    2 דקות

כתיבת תגובה