חדשות

מכללת קיי למען הקהילה

חדשות24 ביולי 2019    דקה אחת
0

המכללה הבאר שבעית הוקירה את מאות הסטודנטים והסטודנטיות שלה, שהתנדבו בשנה האחרונה בתוכנית "קיי-הילה"

מכללת קיי למען הקהילה
"מחויבות חברתית". ערב ההוקרה | צילום: באדיבות מכללת קיי

במכללה האקדמית לחינוך ע”ש קיי בבאר שבע נערך באחרונה ערב הוקרה לסטודנטים המתנדבים במסגרת תוכנית “קיי-הילה” של המכללה בשיתוף אגודת הסטודנטים. ל”שבע” נמסר, שבאירוע השתתפו נשיאת קיי פרופ’ לאה קוזמינסקי, דיקנית הסטודנטים והסטודנטיות וראש התוכנית ד”ר אורית פוקס, יו”ר אגודת הסטודנטים אבי בוחבוט וכמובן המתנדבים והמתנדבות. על החלק האומנותי של הערב ניצחו הסטנד-אפיסטים חן מזרחי ומוחמד נעמה.

יותר מ-350 סטודנטים וסטודנטיות השתתפו השנה ב-“קיי-הילה” במסגרת 40 עמותות שונות, בהן “אג’יק”, “חינוך לפסגות”, אלו”ט, “אנוש”, “בטרם”, בית החולים לבריאות הנפש ובתי אבות. במטרה לעודד את הסטודנטים והסטודנטיות למעורבות חברתית וקהילתית, מעניקה המכללה לכל מתנדב ומתנדבת נקודת זכות אקדמית כהכרה בשעות ההתנדבות. במקרים רבים הסטודנטים ממשיכים להתנדב גם לאחר סיום לימודיהם בקיי. במהלך השנה האחרונה, השתתפו הסטודנטים המצטיינים של פרויקט “קייהלה” בתערוכת אקטיביסטים המספרת על פעילותם ההתנדבותית, זאת כדי לעודד סטודנטים נוספים ליהרתם לעשייה.

ד”ר פוקס: “מכללת קיי שואפת לטפח דור של מחנכים, שמעורב ופעיל בחברה. המכללה גם שואפת ליחסי גומלין הדוקים עם הקהילה הסובבת אותה. מכללת קיי מאמינה שעשייה חברתית תורמת להתפתחות זהות מקצועית חינוכית, המבוססת על הבנה ורגישות לצרכי אוכלוסיות מגוונות מהן מורכבת הקהילה, ושאיתן יעבוד פרח ההוראה בעתיד”.

בוחבוט: “אגודת הסטודנטים מוקירה את הסטודנטים והסטודנטיות שבחרו להתנדב בעמותות שונות בקהילה, ולקבל על כך נקודת זכות. אנו מקיימים את האירוע כבר שנה שלישית כשהמטרה היא להרחיב את מעגלי ההתנדבות של הסטודנטים, ולצרף סטודנטים נוספים לעשייה. אני רוצה להודות לאורין מלכה, רכזת מעורבות חברתית מטעם האגודה”.

פרופ’ קוזמינסקי: “מכללת קיי מקדמת מצוינות אקדמית עם עשייה חינוכית ומחויבות חברתית. אני גאה בכך שהמכללה שלנו מובילה פרויקטים חברתיים רבים המשפיעים על אוכלוסיות רחבות ומגוונות בחברה הישראלית. לשמחתי, הסטודנטים המתנדבים מבטאים רגישות ואחריות פעילה לצרכי הזולת”.

כתבות נוספות בחדשות

0

כשעה לאחר צאת הצום-פצוע מדקירות הועבר לסורוקה

הפצוע, בן 17, הועבר במצב בינוני לאחר שעל פי החשד נדקר בשכונת רמות בעיר

חדשות28 בספטמבר 2020    דקה אחת
0

יום כיפור עמוס בסורוקה

צוותי המלר״ד (חדרי המיון) בסורוקה מקבוצת כללית העניקו טיפול רפואי ל - 404 מטופלים במהלך יום הכיפורים

חדשות28 בספטמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה