חדשות

מרחבים: זכאות כמעט מלאה לבגרות

חדשות18 ביולי 2019    דקה אחת
0

כ-94 אחוזים מבוגרי ובוגרות התיכון במועצה האזורית קיבלו תעודת בגרות

מרחבים: זכאות כמעט מלאה לבגרות
"השקעה משותפת". תלמידה בתיכון מרחבים | צילום: באדיבות מועצת מרחבים

הישג נאה ביותר לתיכון מרחבים: כ-94 אחוזים מבוגרי ובוגרות התיכון במועצה האזורית זכאים לתעודת בגרות.

ל"שבע" נמסר, שלפי נתוני משרד החינוך הציג תיכון מרחבים עלייה באחוז הזכאים לתעודת בגרות, ובשנת הלימודים התשע"ח 93.7 אחוזים מבוגרי התיכון היו זכאים לתעודת בגרות, זאת בעוד הממוצע הארצי עומד על 69.9 אחוזים בלבד. הממוצע הרשותי עומד על 84.6 אחוזים, וכולל את כל התיכונים במועצה האזורית, לרבות "אשל הנשיא".

לפי הנתונים, בשנת הלימודים התשע"ו 89.9 אחוזים מתלמידי תיכון מרחבים היו זכאים לתעודת בגרות, בהתשע"ז 88.4 אחוזים ובהתשע"ח כאמור כמעט 94 אחוזים. שיעור התלמידים שעברו את מבחני הבגרות ב-5 יחידות במתמטיקה עלה אף הוא מעבר לממוצע הארצי (העומד על 15.5 אחוזים), כאשר בהתשע"ז 12.3 אחוזים מתלמידי התיכון עברו את הבחינה, ובהתשע"ח 18.9 אחוזים.

ראש מועצת מרחבים שי חג'ג' בירך על הדברים: "אנו גאים בבוגרים ובנבחרת החינוכית שלנו. ההישג המרשים הוא תוצאה של השקעה משותפת, סיוע ותגבורים, תוכניות מצוינות, נבחרת חינוכית איכותית ותלמידים מתמידים".

חג'ג' הוסיף: "האמירה ברורה: לא מוותרים על אף תלמיד! אנחנו גאים באחוז הזכאים לבגרות, אבל חשוב מכך הוא ללמד ולחנך לערכים, שתלמידי ותלמידות מרחבים מיישמים הלכה למעשה. נמשיך לחנך לערכים ולמצוינות! תודה לסמי עטר מנהל מחלקת החינוך, למנהלת התיכון רחל סיני, לסיגל ישח וחזי דבורה ולצוות החינוכי בתיכון מרחבים ולכל הנבחרת החינוכית שלנו במרחבים. בהצלחה לבוגרים בהמשך"!

כתבות נוספות בחדשות

0

ירושלים של ערד

עשרות חברים בוועדי בתים של סניף "האגודה לתרבות הדיור" בערד יצאו לסיור לימודי בירושלים

חדשות13 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

מעקב "שבע": הישיבה לא רועשת!

אושרה בקשתה של מפעילת הישיבה ברחוב נגבה בבאר שבע להקצות לשם כך את פעילות המבנה, תוך דחייה מכל וכל של טענות המתנגדים לאישור

חדשות12 בדצמבר 2019    2 דקות

כתיבת תגובה