חדשות

ההורים החליפו את הגננות

חדשות12 ביולי 2019    דקה אחת
1

על רקע מחאת ההורים, גננות בגן נעמת בבאר שבע זכו להפתעה מיוחדת מהורי הילדים

ההורים החליפו את הגננות
הצוות המרגש | צילום: תהילה אסולין

צילום: תהילה אסולין

הורים לילדים בגן "נעמת" בשכונה ט' בבאר שבע, הפתיעו היום (שישי) את צוות הגן, בארוחת בוקר חגיגית והחליפו אותם לשעה של נחת, על מנת להודות להם "על שנה מלאה בעשייה וחום לאוצרות שלנו".

על המחווה המרגשת שנעשתה בעקבות מקרה ההתעללות בראש העין והמחאה שהרימה ראש בעקבותיה: "בימים כאלה, כשהרשת סוערת היה חשוב לנו להגיד להם תודה על כל חיבוק ואהבה, לכל ילד בנפרד", סיפרו ההורים.

"תודה על שנה מדהימה בה יכולנו לישון בשקט ולדעת שהאוצרות שלנו בידיים טובות. תודה על היכולת לקבל את החינוך בחיוך, גם כשהיה קשה עמדתן וחיבקתן ברכות".

ככה אומרים תודה | צילום: תהילה אסולין

כתבות נוספות בחדשות

0

47 מיליון שקלים: נגב אקולוגיה רכשה 49%...

חברת נגב אקולוגיה רכשה 49% מהבעלות על פארק המחזור והחינוך הסביבתי דודאים. החברה הכלכלית מועצה אזורית בני שמעון תמשיך להפעיל את האתר יחד עם חברת נגב אקולוגיה, באמצעות הצוות המשולב הקיים

חדשות18 ביולי 2019    2 דקות
0

מגן הילדים עד רחבת המסדרים

הם גדלו בית ליד בית בבאר שבע, שיחקו יחד בארגז החול, ואפילו בצבא לא נפרדו. הכירו את סג"מ מתן קורקין וסג"מ נבו קונשטין שבאחרונה עברו עוד פרק משמעותי ביחד כשקיבלו את דרגות הקצונה על רחבת המסדרים בבה"ד 7

חדשות18 ביולי 2019    4 דקות

כתיבת תגובה

  • Avatar
    אדוה

    צוות חינוכי מסור, אוהב, דואג, אכפתי עם יחס חם לכל ילד. זה הילד השני שלי במעון נעמת בשכונה ט' ואני שמחה ומרוצה שהוא בידיים טובות ואוהבות בהנהלת המנהלת האלופה רבקה. הכי מגיע לכן בעולם ויותר!