חדשות

מעקב "שבע": כתבי אישום בדרך נגד החשודים בהתעללות

חדשות11 ביולי 2019    דקה אחת
0

בעקבות חקירת המשטרה על החזקת קטין בתנאי עבדות ועבודות כפייה והתעללות בחסר ישע

מעקב "שבע": כתבי אישום בדרך נגד החשודים בהתעללות
צילום אילוסטרציה: חן גלילי, מעריב

חשוד נוסף בפרשת ההתעללות בקטין במאפייה, אותה פרסמנו כאן ב-28.2 השנה ("התעלל באחיינו בן ה-12 כי לא היה מרוצה מעבודתו"). כזכור, כתבנו ש-20 יום לפני הפרסום, התקבל במשטרת ישראל דיווח אודות קטין בן 12 שהגיע לקבלת טיפול רפואי בבית חולים במרכז הארץ.

שוטרים שהוקפצו לבית החולים לתחקור האירוע, פגשו בקטין שסיפר להם שהוא עובר מסכת אירועים אלימים במאפייה בה הוא עובד יחד עם אחיו. בתום הערכת מצב, הוחלט על הקמת צוות חקירה מיוחד בשילוב גורמי רווחה, כשעוד באותו יום נעצר בבית החולים דודו של הקטין, שהיה יחד עימו. מעצרו של החשוד, תושב עיר בנגב בן 25, בחשד להחזקת קטין בתנאי עבדות, התעללות בקטין, תקיפת קטין ועבודת כפייה, הוארך מעת לעת. עם התקדמות החקירה, תוך עירוב גורמי רווחה והסתייעות בחקירות ילדים, התחזק החשד ש-2 האחים הועסקו בתנאי עבדות וכפייה במשך שעות ממושכות במאפיה אצל דודם שנעצר.

במהלך החקירה, נחשפו חוקרי המשטרה לחבלות קשות על גופם של הקטינים, שלדבריהם נגרמו תוך הצלפה בכבל חשמל בידי דודם וחשוד נוסף (המצוי בבריחה), ולאחר שהיו פעמים בהם הם לא היו שבעי רצון מעבודתם של הקטינים. עם תום מלאכת החקירה, הוגשה הצהרת התביעה להגיש נגד החשוד כתב אישום בגין המיוחס לו, ומעצרו הוארך שוב (עד 1.3).

ב-1.7 אותר החשוד הנוסף, תושב עיר בדרום בן 30, אף הוא דוד של הקטינים. מעצרו הוארך מעת לעת, ועם תום מלאכת החקירה הוגשה הצהרת התביעה להגיש גם נגדו כתב אישום, ומעצרו הוארך עד 14.7.

כתבות נוספות בחדשות

0

47 מיליון שקלים: נגב אקולוגיה רכשה 49%...

חברת נגב אקולוגיה רכשה 49% מהבעלות על פארק המחזור והחינוך הסביבתי דודאים. החברה הכלכלית מועצה אזורית בני שמעון תמשיך להפעיל את האתר יחד עם חברת נגב אקולוגיה, באמצעות הצוות המשולב הקיים

חדשות18 ביולי 2019    2 דקות
0

מגן הילדים עד רחבת המסדרים

הם גדלו בית ליד בית בבאר שבע, שיחקו יחד בארגז החול, ואפילו בצבא לא נפרדו. הכירו את סג"מ מתן קורקין וסג"מ נבו קונשטין שבאחרונה עברו עוד פרק משמעותי ביחד כשקיבלו את דרגות הקצונה על רחבת המסדרים בבה"ד 7

חדשות18 ביולי 2019    4 דקות

כתיבת תגובה