חדשות

השוק העירוני בבאר שבע כמוקד תיירותי

חדשות7 ביולי 2019    דקה אחת
0

מנכ"ל משרד התיירות אמיר הלוי החליט בתום סיור בשוק בבירת הנגב להצטרף לתמיכה וליווי פרויקט שיפוץ המתחם

השוק העירוני בבאר שבע כמוקד תיירותי
הופתע מהגודל והעוצמה של השוק. מנכ"ל משרד התיירות ומארחיו | צילום: יפתח גור אריה

מנכ"ל משרד התיירות אמיר הלוי וסגנו דורון אהרון ביקרו באחרונה בשוק העירוני בבאר שבע, זאת לבקשת ראש העירייה רוביק דנילוביץ' ומ"מ מנכ"ל חברת "יעדים" לפיתוח עסקי ליאור דיעי, במטרה לרתום את המשרד לתמיכה וליווי פרויקט השוק העומד בפתח.

ל"שבע" נמסר, שאת פני המנכ"ל קיבלו דיעי, נציגות חברת "במידה" המלווה את הפרויקט, יפתח גור אריה נציג חברת "קשרי קהילה" ונציגי הסוחרים בראשות אבינועם מימון, שערכו לאורחיהם סיור מקיף ברחבי השוק העירוני, ועמדו על הפוטנציאל התיירותי והעסקי הקיים באזור השוק והדרך לנצל את השיפוץ המתקרב, כדי להביא תיירות פנים וחוץ לשוק העירוני בפרט ולבירת הנגב בכלל .

המנכ"ל הופתע מאוד מגודלו ועוצמתו של מתחם השוק, המשתרע על כ-50 דונם, מכיל כ-700 חנויות, ונחשב לגדול בארץ ובמקום האסטרטגי ביותר בעיר. באר שבע מהווה, לדברי הלוי, שער תיירותי ראשי לאזור הדרום האותנטי והמדברי היפה והמיוחד של המדינה. בתום הסיור, הורה המנכ"ל להתחיל מיידית לפעול בשיתוף פעולה עם יזמי פרויקט השוק העירוני בבירת הנגב.

כתבות נוספות בחדשות

0

מועצת אל קסום לא תפתח את שנת...

כ-20 אלף ילדים יישארו בבתיהם ב-1 בספטמבר על רקע טענות ראש המועצה למבנים לא ראויים ותקציבי עתק שלא מועברים. משרד החינוך: אנו ב"דיונים אינטנסיביים" עם המועצה

חדשות21 באוגוסט 2019    2 דקות
0

אישום: תקף את בת זוגו, ודרס הולך...

הפרקליטות מאשימה את נתנאל רחמילוב חנוכייב מבאר שבע בין היתר בהפקרה אחרי פגיעה וסיכון חיי אדם בנתיב תחבורה

חדשות21 באוגוסט 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה