חדשות

לנקרי לנצח

חדשות15 במאי 2019    דקה אחת
0

יו"ר מועצת העובדים ב"מפעלי ים המלח" ארמונד לנקרי, נבחר לקדנציה 7!

לנקרי לנצח
העובדים מרוצים. ארמונד לנקרי | צילום: דוברות ההסתדרות

מערכת הבחירות למועצת העובדים ב"מפעלי ים המלח" הסתיימה אתמול (שלישי), כאשר יו"ר המועצה הוותיק ארמונד לנקרי, ימשיך לקדנציה 7, ורוב חברי המועצה נשארו ללא שינוי. ל"שבע" נמסר, שב"מפעלי ים המלח" מועסקים כ-1,200 עובדים, כאשר 95 אחוזים מבעלי זכות הבחירה מימשו את זכותם להצביע ולהשפיע.

לנקרי משמש בתפקידו מתחילת שנות ה-2000. בשנים האחרונות, נאלצו העובדים להתמודד עם איומים קשים, כמו ועדת ששינסקי 2, מאבק ארגוני גדול מול ההנהלה, משבר האשלג והמכירה לחברת "פוטאש". למרות כל האיומים, ידעה מועצת העובדים המנוסה, בהובלתו, לנהל את המשברים, לשמר את זכויות ומעמד העובדים, לחתום על הסכמי עבודה מהטובים במשק ועוד.

להסתדרות "אין ספק שתפקוד המועצה מול האיומים וההצלחות בייצוג העובדים, הובילו לכך שרק 2 מתוך 16 חברי המועצה הוחלפו, ומול היו"ר המיתולוגי, ארמונד לנקרי, שזו כאמור קדנציה 7 שלו, לא נרשמו מתמודדים כלל. לא נותר אלא לקוות, שהיו"ר וחברי הוועד הוותיקים, לצד המצטרפים החדשים, יובילו את 'מפעלי ים המלח' לכהונה לא פחות מוצלחת מהקודמות".

לנקרי: "אני יודע שהמועצה שנבחרה היא לטובת ציבור העובדים, וביחד נצליח לשמר, לקדם ולפתח את מעמד העובד ותנאיו ב'מפעלי ים המלח'. אנחנו ממשיכים את העשייה של מועצת העובדים, למען העובדים, עם עשרות שנים של ניסיון. זו שליחות ואחריות עצומה, לייצג את ציבור העובדים. במועצה יש אנשים למודי מאבקים, הסכמים והצלחות. מצד אחד, 'מפעלי ים המלח' זו תעשייה, אך יחד עם זאת, זו גם משפחה; המשפחה שלנו, העובדים. אנחנו פה לשמור על המשפחה, ולחזק אותה. משמח אותי לראות שהעובדים יודעים להעריך את הניסיון והעבודה הקשה שלנו".

כתבות נוספות בחדשות

0

26 בתי ספר מצטיינים בנגב

משרד החינוך פרסם את רשימת 288 המוסדות בארץ בהם קודמו בשנת הלימודים התשע"ט הישגים ערכיים, חברתיים ולימודיים. הגמול למורים הזוכים: עד 8,451 שקלים

חדשות22 באוגוסט 2019    3 דקות
0

גרם נזק לרמזורים כדי לפרוק עצבים

נעצר חשוד בגרימת נזק לתשתיות תעבורה בבאר שבע. כי כך לימדו אותו שפורקים עצבים

חדשות22 באוגוסט 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה