חדשות

תעריף אחד, שני סיווגי ארנונה…

חדשות10 בפברואר 2019    דקה אחת
0

במהלך העשור האחרון, הושוו תעריפי הארנונה של אזורי התעשייה עמק שרה וקריית יהודית בבאר שבע, אך בעירייה מתעקשים לשמור על 2 סיווגי ארנונה שונים

תעריף אחד, שני סיווגי ארנונה…
חשבון ארנונה | צילום אילוסטרציה: "שבע"

תעריפי הארנונה של אזורי התעשייה עמק שרה וקריית יהודית בבאר שבע הושוו, במהלך העשור האחרון, אך למרות זאת, בעירייה מתעקשים להותיר לכל אזור תעשייה את סיווג הארנונה שהיה לו בעבר.

בעקבות מהלכים של הנהלת העיר, כאמור בעשור האחרון, הושוו תעריפי הארנונה של 2 אזורי התעשייה, ובצו הארנונה ל-2019 שאישרו באחרונה פה אחד חברי מועצת העיר, רשומים התעריפים המעודכנים: 96.76 שקלים למ"ר עד 500 מ"ר, ו-50.57 שקלים לכל מ"ר נוסף.

אולם, למרות שקיימת זהות מלאה של התעריפים הנגבים מעסקים בעמק שרה ובקריית יהודית, נותרו עדיין 2 אזורי התעשייה תחת אזורי סיווג שונים בארנונה: אזור ב' לעמק שרה ואזור ג' לקריית יהודית.

לשאלת "שבע", האם לנוכח הדברים, מתכוונת הרשות לאחד את שני האזורים לסיווג ארנונה אחד, השיב דובר העירייה אמנון יוסף: "אכן, עיריית באר שבע החלה ב-2009 במהלך רב שנתי להשוות את תעריפי הארנונה למלאכה ותעשייה בקריית יהודית ועמק שרה. אישור לתהליך הנ"ל ניתן במועצת העיר, וקיבל גם את אישור משרדי הפנים והאוצר. לשם הנוחות במערכות הגבייה, עמק שרה מסווג אזור מספר ב' וקריית יהודית מסווג אזור מספר ג', אך מדובר באותם תעריפי ארנונה זהים לחלוטין".

כתבות נוספות בחדשות

0

מועצת אל קסום לא תפתח את שנת...

כ-20 אלף ילדים יישארו בבתיהם ב-1 בספטמבר על רקע טענות ראש המועצה למבנים לא ראויים ותקציבי עתק שלא מועברים. משרד החינוך: אנו ב"דיונים אינטנסיביים" עם המועצה

חדשות21 באוגוסט 2019    2 דקות
0

אישום: תקף את בת זוגו, ודרס הולך...

הפרקליטות מאשימה את נתנאל רחמילוב חנוכייב מבאר שבע בין היתר בהפקרה אחרי פגיעה וסיכון חיי אדם בנתיב תחבורה

חדשות21 באוגוסט 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה