מגזין

לאחר 4 שנים ו4 שקלים התחתנו

מגזין15 באוגוסט 2021    דקה אחת
0

איך 4 שקלים לאוטובוס הביאו לחתונה 4 שנים אחרי, והכל בהתנדבות

לאחר 4 שנים ו4 שקלים התחתנו
צילום: ליאור לב
בפברואר 2017,  עלתה מאיה על קו 5 של חברת דן באר שבע בדרך לעוד יום עבודה במוקד הטלפונים. כשעלתה, גילתה ששכחה את הארנק. היא זיהתה על האוטובוס את מירון, שעבד גם הוא במוקד בצוות אחר, כשהשניים בעצם מעולם לא דיברו. היא ביקשה ממנו 4 שקלים לאוטובוס – ומאז הם ביחד. “עד היום היא עוד חייבת לי את הארבעה שקלים האלה” מירון מספר וצוחק.

לאחר שהתארסו, התחילו לתכנן את החתונה ובמהרה גילו שמדובר ב-״עסק יקר״, הרבה מעבר ליכולתם והם לא יצליחו לממן את החתונה בכוחות עצמם. מאיה ומירון לא ויתרו על האירוע שכל כך חיכו לו, וניסו לחשוב על פתרונות יצירתיים וכך הם הגיעו לארגון מברוק.

מברוק הוא פרויקט של צעירים מרחבי הארץ לקידום הערבות ההדדית והסולידריות החברתית בחברה הישראלית דרך יצירת קהילה מתנדבים בעולם החתונות, כשהכל בהתנדבות: מהאולם ועד לשמלת הכלה דרך הדיג׳יי כשאפילו המלצרים באירוע הם סטודנטים מתנדבים.

החתונה התרחשה בחצר בוצ’רי בבאר שבע באירוע מרגש, ארבע וחצי שנים אחרי אותה נסיעה באוטובוס ששינתה את חייהם.

כתבות נוספות במגזין

3

עמוד התווך

נועה גלעד ועדי לנגר סלוטקי הן לכאורה עוד שתי צעירות שרק חיפשו להביא מבאר שבע שהיה חסר להן. את פתחו את סטודיו פולנע, סטודיו לספורט על עמוד ואקרובטיקה אווירית והביאו את הבשורה גם לעיר. ראיון שיסובב לכם את הראש

מגזין5 בדצמבר 2021    10 דקות
0

“לא אנחנו צריכים לפחד”

התגובות בימים שאחרי האלימות בפתח בית החולים "סורוקה" לא איחרו להגיע. ראש עיריית באר שבע כינס מסיבת עיתונאים, ראש עיריית רהט נפגש עם מנהל "סורוקה", והתנצל בשם תושבי רהט, ונראה שכולם מבינים שמדובר בקו פרשת המים.

מגזין17 בנובמבר 2021    12 דקות

כתיבת תגובה