רכילות ולילה

פותחים שנה סטודנטיאלית

רכילות ולילה3 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

כמו שרק באוניברסיטת בן גוריון יודעים לפתוח שנה

פותחים שנה סטודנטיאלית
טונה | צילום: ארתור לנדה

עשרות אלפי סטודנטים חזרו אל ספסל הלימודים, אבל יותר מכך, חזרו אל מקומות הבילוי. כל מועדון, פאב או בר שמכבד את עצמו בעיר כבר מוכן לקבל את הסטודנטים שחזרו לעיר אבל האירוע שבאמת פותח את הבילוי הסטודנטיאלי בבאר שבע הוא מופע פתיחת השנה של אגודת הסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון. זה יקרה בשלישי הקרוב, ברחבת מרכז הספורט של האוניברסיטה. כמו בכל שנה, באגודה מצליחים להביא סוללה של אמנים מוכרים לערב אחד.

זה יתחיל עם “טונה”, ללא ספק מהדמויות הבולטות של סצנת המוזיקה השחורה בישראל. טונה, שנראה שכל שיר שהוא משחרר הופך ללהיט מיידי, יפתח את ערב ההופעות. אחריו יעלו חביבי הסצנה הסטודנטיאלית, “ערוץ הכיבוד” – מי שהביאו את “עור ברווז” ו”טניה”, יעלו לבמה למופע עם הרבה קצב, גרוב ובעיקר הרבה פאן. מי שתסגור את הערב היא מי שהביאה את האירוויזיון לישראל, האישה, הקול הבלתי נגמר וההופעות המרהיבות, נטע ברזילי. נטע תגיע עם הלהיטים שכבר הוציאה, ועוד כמה הפתעות שהפכו אותה לאחת האמניות המבוקשות באירופה.

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

רק בת 16 וכבר מעצבת בגדי ים

תכירו את שירה רות, רק בת 16 וכבר מעצבת בגדי ים

רכילות ולילה24 במאי 2020    דקה אחת
0

חרישי הוא הלילה ואפל

בלי אלכוהול, בלי מוזיקה ובלי לרקוד. חיי הלילה בבאר שבע סופרים כבר שישה שבועות בלי מסיבות ולא רואים את האור בקצה המנהרה. האנשים שהיו רגילים להיות ערים כל הלילה מתרגלים למציאות אחרת וחוששים לרגע בו נחזור לשבת עם דרינק על הבר

רכילות ולילה7 במאי 2020    11 דקות

כתיבת תגובה