רכילות ולילה

עם גפן בחצר…

רכילות ולילה30 ביוני 2019    2 דקות
0

מה עשה אביב גפן במחוזותינו? מה שיר דהן קיבלה ליום ההולדת? מדוע נסעה עמית חיה טויטו עד לצפון?

עם גפן בחצר…

בשבוע שעבר הגיע לביקור בסודה סטרים, לא אחר מאשר הזמר אביב גפן. גפן הגיע להתרשם מהמפעל, וכמובן להצטלם עם כמה מהעובדים שנמנם בין מעריציו. אחד כזה הוא אור זלצמן.

תגידו הרבה מזל טוב לנטלי אמלקייס ששינתה את התואר למאורסת. בן זוגה, בן מזוז, כרע ברך אל מול כל החברים הטובים, למרבה ההפתעה של אמלקייס והוציא לדרך את הסידורים לחתונה… מזל”ט.

צילום: אלבום אישי

רגע לפני שהדר דנן הופכת לבוגרת רשמית של בית הספר למשחק גודמן בבאר שבע, היא העלתה את הפרזנטציה האחרונה שלה.

צילום: אלבום אישי

תפסנו את השפית עמית חיה טויטו בצפון. כשרצינו לדעת מה עשתה שם, סיפרה כי הוזמנה לחוף צמח בכנרת, לייעץ בבניית תפריט למסעדת חומוס צמח. לא אחת כמו טוויטו תוותר על ביקור בקברו של רבי שמעון בר יוחאי, שם קיבלה ברכה למסעדה הראשונה לה היא מייעצת כיועצת קולינרית.

צילום: אלבום אישי

הזמן: חמישי לפני קצת יותר משבוע.  המקום: אולמי הבארוק בבאר שבע. האיוונט: מגיעים כל עובדי הפורום לדורותיהם לחגיגות החינה של הדר אסייג, עובדת ותיקה לשעבר ובן זוגה אור פדידה, הבעלים של pineapple מגשי פירות.

כמובן שעל הפקת החינה המושקעת הייתה אחראית מלכת החינות נוי בן אבו, מ”בן אבו חינה”, שהשאירה את האורחים המומים מהתפאורה המפוארת. אחרי החגיגות כולם סגרו את הלילה במועדון הפורום, כמיטב המסורת.

צילום: אליאב ביטון

שילת לוי בילתה בשבוע שעבר בחו”ל, במיקונוס אם נהיה מדויקים. לוי טסה עם כל החבר’ה מהעבודה לחופשה קצרה.

צילום: אלבום אישי

את נתי מוסקוביץ יכולנו לתפוס באיביזה. האחרון טס למסיבת רווקים של חבר בעיר המסיבות.

צילום: אלבום אישי

חו”ל אחרון ודי. גם את פיאנה קיגל תפסנו בחו”ל, כשהיא טסה עם הצמוד לסאני ביץ’ בבולגריה…

צילום: אלבום אישי

שבת שעברה, מועדון הפורום עם אפטר שקיעה אלקטרוני. באחד הברים מתייצבת למשמרת נועה פחימה, ברמנית במועדון, עם מניפה בצבעי הגאווה, זכר למצעד שהתקיים בעיר לאחרונה.

עוד אחת שהגיעה לאפטר, היא ניל אדרי שפיזרה, כרגיל יש לציין, המון סטייל.

צילום: אלבום אישי

עובדי רי/מקס באר שבע פתחו את עונת הקיץ 2019 במסיבה מטורפת ומלאה בכל טוב. אלכוהול, מוזיקה טובה וקיאק פירות במסיבה שכללה את כל סוכני המשרד והתקיימה עד לכניסת השבת…

צילום: באדיבות רי/מקס

# תגידו הרבה מזל”ט לשיר דהן שחגגה יום הולדת 24. המעצבת הדר אהרון אחראית על הבלונים והוורדים ובן הזוג אחראי על שרשרת היהלומים עם האות s. מזל”ט.

צילום: אלבום אישי

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

רק בת 16 וכבר מעצבת בגדי ים

תכירו את שירה רות, רק בת 16 וכבר מעצבת בגדי ים

רכילות ולילה24 במאי 2020    דקה אחת
0

חרישי הוא הלילה ואפל

בלי אלכוהול, בלי מוזיקה ובלי לרקוד. חיי הלילה בבאר שבע סופרים כבר שישה שבועות בלי מסיבות ולא רואים את האור בקצה המנהרה. האנשים שהיו רגילים להיות ערים כל הלילה מתרגלים למציאות אחרת וחוששים לרגע בו נחזור לשבת עם דרינק על הבר

רכילות ולילה7 במאי 2020    11 דקות

כתיבת תגובה