רכילות ולילה

סופר דניאלה

רכילות ולילה6 בפברואר 2019    דקה אחת
0

קבלו את דניאלה בן חמו-סופר, בת 28 שהתחתנה לא מזמן וחיה את החלום הגדול...

סופר דניאלה
צילום: אלבום פרטי

האירוע הגדול התקיים באולם במשמר הנגב, כשעל האוכל היה אחראי, מי אם לא, שושי מ"זר מעדנים", שהוא כמו אבא שני בשבילה.

בן חמו-סופר היא מה שנקרא מאפרת בכל רמ"ח איבריה ושם דבר בתחום. היא למדה איפור לפני חמש שנים, אצל מיקי בוגנים, אבל מספרת שאיפור מלווה אותה עוד מגיל צעיר. "מאז שהייתי ילדה איפרתי. זה בער בתוכי ובא לי באופן טבעי לחלוטין. בהתחלה הייתי במשך הרבה שנים דוגמנית פנים והבנתי שזה לא מדבר אליי בכלל. למדתי חינוך באוניברסיטה הפתוחה עד שפשוט ההורים שלי אמרו לי ללכת ולהגשים את עצמי. באותו רגע התקשרתי למיקי. היום אני מאפרת כלות וערב, חיה ונושמת את עבודתי".

כשהיא לא מאפרת, תמצאו אותה עושה ספורט, והרבה. "אני חולת ספורט עושה קרוספיט שבע שנים", היא מספרת. "לבאר שבע עברתי לפני חודשיים וכשהגעתי, הכרתי את עידו אלוש פיטנס, האחד והיחיד, שמנסה לאתגר אותי ולהיכנס למוחי".

אחד החברים הטובים שלה הוא דן לייבל ממועדון הפורום, כך שתוכלו למצוא אותה מבלה שם, בצ'י'צי או במסעדת האותנטית. בינתיים היא מרבה לעדכן בעבודה שלה את 50 אלף העוקבים שלה ומקווה להביא את הבשורה בתחום האיפור, גם לבאר שבע.

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

״דרמה קווין״

מזרחי מצהירה על עצמה שהיא "חיה ונושמת את חיי הלילה בתור יחצנית, מגיל 17 בערך". [caption id="attachment_136215" align="alignleft" width="142"] צילום:...

רכילות ולילה13 בפברואר 2019    דקה אחת
0

הבשורה של "אורימה"

השניים הבינו את הצורך הגדל באולם אירועים אורבני ומיוחד והחליטו להביא לבאר שבע את הבשורה. אז בקרוב מאוד, הם יחנכו...

רכילות ולילה12 בפברואר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה