תרבות ופנאי

ורד מאירי בסיבוב הופעות

תרבות ופנאי16 בינואר 2022    דקה אחת
0

הזמרת ורד מאירי יוצאת בסיבוב הופעות ובשבוע הבא תגיע גם לבאר שבע

ורד מאירי בסיבוב הופעות
צילום: כרמית פרטוש

לא מכבר, סיפרנו לכם על ורד מאירי, מוזיקאית, זמרת ויוצרת מהמוכשרות בישראל.  מאירי נולדה בבאר שבע, והצהירה שמגיל קטן היה ברור לה שהמוזיקה תהיה חלק בלתי נפרד מחייה: "מגיל שלוש, ההורים שלי זיהו את הכישרון המוזיקלי שלי. וכך גם כל הסובבים. במקום לבקש בובה, הייתי מקבלת מההורים קלטות. והייתי מקליטה את עצמי הלוך וחזור בטייפ", היא מספרת. "הייתי מופיעה על הבמות במסגרת בית ספרית. וההופעה הרשמית שממש גרמה לי להבין שזה הייעוד שלי הייתה כששרתי סולו בכיתה ו' בבית הספר את השיר 'אניטה וחואן'. אחרי ההופעה, הרבה אנשים פנו לאבא שלי, ומאוד שיבחו אותי. מאז, התחלתי ללמוד שיעורי פיתוח קול אצל מיטב המורים. ומגיל 21, גם הפכתי למורה לפיתוח קול בעצמי, בשיטה מאוד ייחודית ומצליחה".

עכשיו, מאירי יוצאת בסיבוב הופעות עם חומרים מקוריים שהולחנו ונכתבו על ידה, מלווה בהרכב נגנים, במופע שכולו חוויה מוזיקלית מסעירה ומרגשת. השירים באלבום הם שילוב של סגנונות שספגה ואהבה במהלך השנים. מוזיקת עולם עם מוזיקה ישראלית יהודית, שהן חלק בלתי נפרד מחוויות שעברה במסע החיים, ובפרט בעקבות החזרה בתשובה – "זאת המתנה הכי גדולה שיכולתי לקבל". בימים אלה כאמור, פותחת מאירי סיבוב הופעות חשמלי חדש ומושקע. המופע כולל 10 שירים ולהיטים מאלבום הבכורה ("באת אליי", "לא מאוחר מדיי", "תגידי לי מאמי", "חופשיה" ועוד), בנוסף לשירים בגרסאות מיוחדות של אמנים מהשורה הראשונה, כמו ישי ריבו, בניה ברבי וחנן בן ארי".

רביעי (26.1) החלוץ 33

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

פסח 2022 בהיכל הקרח בבאר שבע

היכל הקרח  Ice Peaks בבאר שבע, מזמין אתכם לחגוג את חג הפסח על משטח ההחלקה וליהנות משעשועוני קרח ותערוכת צילומים ייחודית  

תרבות ופנאי14 באפריל 2022    דקה אחת
0

"מחוץ לפריים"

לקראת יום המעשים הטובים, עיריית באר שבע ו-Ice Peaks - היכל הקרח שבבאר שבע, מציגים תערוכת צילומים מרהיבה, פרי שיתוף פעולה עם "סנאפ, המרכז החברתי לצילום" שבבאר שבע.

תרבות ופנאי29 במרץ 2022    דקה אחת

כתיבת תגובה