תרבות ופנאי

"THE BOX" מגיעה לקניון הנגב

תרבות ופנאי1 באוגוסט 2019    דקה אחת
0

תוכנית האודישנים הגדולה של ילדי ישראל בעיצומה של העונה השנייה. לאחר שיתוף הפעולה המוצלח בין הצדדים בעונה הראשונה, תצולם התוכנית בשישה קניוני עזריאלי בפריסה ארצית. את תוכנית הריאלטי הייחודית, שתשודר בערוץ KIDZ ובערוץ היו-טיוב "דה בוקס", ינחו הזמרת והשחקנית אגם בוחבוט, כוכב היוטיוב המוביל רז ספאני, נבו עמרני, שירלי לוי ונועה כהן. כוכבת הילדים עדי ביטי תשמש כשופטת

"THE BOX" מגיעה לקניון הנגב
THE BOX קניוני עזריאלי |צילום: יח"צ

קניוני עזריאלי ודורי מדיה פארן מרחיבים את שיתוף הפעולה ביניהם ולאחר העונה הראשונה של "דה בוקס", שצולמה בקיץ שעבר בקניון עזריאלי אילון, תתקיים העונה השנייה של תכנית הריאליטי הייחודית, בשישה קניוני עזריאלי בפריסה ארצית ובשבוע הקרוב תגיע לקניון עזריאלי הנגב, בימים א'- ג' (4-6.8 שלב האודישנים), ויום ה' (8.8 שלב הגמר).

"דה בוקס" הינה תוכנית הראליטי הראשונה באינטרנט לילדים (8-15) המחפשת את הכוכב הבא. מטרת התוכנית היא לתת במה לכישרונות הרבים הפזורים ברחבי הארץ. בשלב הראשון, הנרשמים לתוכנית יתבקשו לשלוח להפקה סרטון עם הכישרון הייחודי שלהם. לאחר שלב הליהוק הראשוני, יעפילו כ-350 ילדים לשלב האודישן המצולם שיתקיים בתוך קופסא מרושתת מצלמות. משם יעפילו המצטיינים לשלבים המתקדמים, עד הגמר הגדול שיתקיים על גג קניון עזריאלי תל אביב.

אחרי שבעונה הראשונה הנחו את התוכנית המצליחה שגיא ברייטנר, בן זיני וטיילור מלכוב, יתפסו את מקומם הזמרת והשחקנית אגם בוחבוט, כוכב היוטיוב המוביל רז ספאני, וכוכבי הרשת שירלי לוי, נועה כהן ונבו עמרני, אשר לכל אחד מהם עשרות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות. בנוסף, כוכבת הילדים עדי ביטי תשמש כשופטת ראשית.

התוכנית האינטרנטית משודרת גם בערוץ KIDZ הוט ויס וזוכה לאהדה ורייטינג גבוה בקרב הילדים ובני הנוער. שלושת המנצחים בתוכנית יזכו לחוזה טאלנט וניהול אישי בדורי מדיה דרסט. הזוכה במקום הראשון ישתתף באחת מסדרות הטלוויזיה המובילות שתפיק דורי מדיה פארן ואף יככב על המסך של KIDZ בכפולה 5, לצידה של נועה קירל.

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

לגלות את קסם תיאטרון הרחוב באופקים

אודליה ליברמן היא אחת האמניות שיגיעו לפסטיבל אופקים ה-4, חגיגת תיאטרוני רחוב מהארץ והעולם, שיתקיים היום ומחר (ב-21 וב-22 בחודש)

תרבות ופנאי21 באוגוסט 2019    3 דקות
0

היהודים באים עם פול טראנק

להקת "היהודים" היא בלי צל של ספק אחת מלהקות הרוק הגדולות אי פעם בישראל. כזו שהביאה לרוק הישראלי סאונד וקצב שלא שמענו, להקת הרוק שנשמעת הכי חו"ל בישראל. עכשיו היא מביאה את הסאונד הזה לפורום, עם פול טראנק, בט"ו באב

תרבות ופנאי13 באוגוסט 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה