תרבות ופנאי

"מונה כמונה" בעשן הזמן

תרבות ופנאי29 במאי 2019    דקה אחת
0

מחר (חמישי) מגיעים לעשן הזמן חברי "התזמורת העקומה של מונה כמונה", שעם שם כזה כבר מבטיחים הרבה

"מונה כמונה" בעשן הזמן
תופעה חוצת ז'אנרים | צילום: דודו רוזן

ה"תזמורת העקומה של מונה כמונה", היא תופעה חוצת ז'אנרים, שבזמן פעילותה הספיקה להשאיר חותם בכל מקום בו דרכה – מרמת הגולן, דרך שוק מחנה יהודה ועד פסטיבלים שונים ומועדון הבארבי.

חברי ההרכב הם: שירה וגיטרה אקוסטית – רועי ידיד גדליה, גיטרה חשמלית – עידו (צימרמן) בר אור, בס + קלידים – אור דרומי, תופים – אבירם שיקר. חברי "מונה כמונה" מגיעים אמנם מהמרכז, אבל הם חורשים את המדינה לאורכה ולרוחבה. המוזיקה של הלהקה הוא בליל של סגנונות, החל מהשפעות של יוון, דרך המזרח התיכון ועד לניו אורלינס. חברי "מונה כמונה" הם פיראטים של העת החדשה ובחמישי הם מגיעים לראשונה לעשן הזמן עם מופע שכולו חופש, יצירתיות ומקצבים שעושים לזוז מבפנים. "מונה כמונה" היא בשורה מרעננת של מזרח תיכון חדש ובחמישי יש לכם הזדמנות לזוז עם הקצב שלהם גם.

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

לגלות את קסם תיאטרון הרחוב באופקים

אודליה ליברמן היא אחת האמניות שיגיעו לפסטיבל אופקים ה-4, חגיגת תיאטרוני רחוב מהארץ והעולם, שיתקיים היום ומחר (ב-21 וב-22 בחודש)

תרבות ופנאי21 באוגוסט 2019    3 דקות
0

היהודים באים עם פול טראנק

להקת "היהודים" היא בלי צל של ספק אחת מלהקות הרוק הגדולות אי פעם בישראל. כזו שהביאה לרוק הישראלי סאונד וקצב שלא שמענו, להקת הרוק שנשמעת הכי חו"ל בישראל. עכשיו היא מביאה את הסאונד הזה לפורום, עם פול טראנק, בט"ו באב

תרבות ופנאי13 באוגוסט 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה