עסקים וכלכלה

רשת הסיבים האופטיים הגיעה לעומר

עסקים וכלכלה8 בדצמבר 2021    דקה אחת
0

קבוצת פרטנר השיקה את השקת הסיבים האופטיים בעומר במעמד שר התקשורת

רשת הסיבים האופטיים הגיעה לעומר

קבוצת פרטנר השיקה היום באופן רשמי את רשת הסיבים האופטיים שלה במועצה המקומית עומר במעמד שר התקשורת יועז הנדל, משנה למנכ״ל פרטנר תמיר אמר, משנה למנכ״ל פרטנר יעקב (קוקי) טרוזמן, סמנכ״ל רגולציה שניר ניב ויו”ר המועצה פיני בדש.
סיבים אופטיים מאפשרים גלישה במהירות של עד 1 ג’יגה, וברמת המועצה התשתיות תומכות בהטמעה של יישומי ‘עיר חכמה’, לניהול בטוח, מתקדם וכלכלי יותר של המועצה לרווחת התושבים והמבקרים.
השקת רשת הסיבים בעומר מעידה על כך שפרטנר לא מתכוונת לדלג בפריסה שלה על יישובי הפריפריה ועל בתים צמודי קרקע.
שר התקשורת יועז הנדל אמר, “מבחינתי זה יום חג. מדינת ישראל הייתה הרבה שנים מאחור בכל הנוגע לקצב פריסת סיבים, ואחרי העברת המתווה, כל המדינה נפרסת. זכינו בתואר ואנחנו מקום ראשון בעולם בקצב הפריסה.
השינוי הזה קורה בזכות החברות הפרטיות שפורסות את הסיבים, ובזכות העובדה שאנחנו לא הפרענו להם. אינטרנט מהיר מביא שינוי בשטח. ברגע שיש אינטרנט מהיר אפשר לעבוד מהבית. הפריפריה מתחברת למרכז.
אני רוצה לברך את תושבי עומר ואת ראש המועצה פיני בדש. אני מברך את פרטנר שמגיעים למקומות שנמצאים בפריפריה וליישובים מרוחקים. מילה טובה על העבודה המהירה.”
תמיר אמר, משנה למנכ״ל פרטנר, הודה לשר התקשורת על הפחתת החסמים שמאפשרת את האצת הפריסה והוסיף: ״פרטנר פורסת סיבים בכל הארץ, במרכז ובפריפריה, בבניינים רבי קומות ובצמודי קרקע. הגענו למעל 660 אלף משקי בית ואנו צפויים להגיע לכמיליון משקי בית עד סוף 2022.״
פיני בדש ראש מועצת עומר ציין: “אני מודה ליועז הנדל שר התקשורת ולקבוצת התקשורת פרטנר על שבחרו בעומר כפיילוט להתכנסת סיבים אופטיים בישוב ועל המהפך שעשה בארץ בתקופה קצרה.״

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

מחליקי נבחרת ישראל הגיעו לבאר שבע

יבגני קרסנופלסקי והיילי קופס, הגיעו להיכל הקרח שבסינמה סיטי באר שבע כדי להפגש עם הילדים המשתתפים בחוגי ההחלקה במקום

עסקים וכלכלה20 בדצמבר 2021    דקה אחת
0

חנות קונספט החדשה של מותג הספורט אנדר...

החנות החדשה בבאר שבע נפתחה בהשקעה של 1.2 מיליון שקלים

עסקים וכלכלה8 בדצמבר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה