עסקים וכלכלה

Mall 7 חוזרים לשגרה עם ניידת חיסונים ופרזנטורית חדשה

עסקים וכלכלה21 בפברואר 2021    דקה אחת
0

מרכז הקניות MALL 7 באר שבע חוזר לשגרה עם ניידת חיסונים, הטבה למתחסנים במרכז ופרזנטורית חדשה   

Mall 7 חוזרים לשגרה עם ניידת חיסונים ופרזנטורית חדשה
צילום: באדיבות mall 7

היום (21/2/21) מרכז הקניות MALL7 חזר כמעט לשגרה מלאה בהתאם להנחיות משרד הבריאות. “אנו מזמינים את הלקוחות להגיע ולתמוך בעסקים המקומיים שהיו סגורים תקופה מאוד ארוכה” אומר יונתן אבידור, מנהל המרכז.

מרכז הקניות Mall7  בבאר שבע עובד כבר תקופה ארוכה במתכונת של חנויות חיוניות בלבד. הבוקר, נפתחו במרכז חנויות האופנה והפנאי. במסגרת הפעילות של מרכז הקניות ביום שלישי הקרוב (23/2) תגיע למרכז ניידת של מד”א כחלק מקמפיין של עיריית באר שבע לעידוד צעירים להתחסן. מרכז Mall7  יעניק לכל מתחסן שובר של 40 ₪ לקנייה במגוון חנויות המרכז.

במסגרת קמפיין עידוד הלקוחות לחזור ולטייל במרכז הפתוח, הנהלת המרכז התחילה בקמפיין דיגיטלי עם הפרזנטורית שירי קניגסברג לוי, המורה המצחיקה שפרצה לחיינו בתחילת הקורונה. הקמפיין הדיגיטלי מופץ בכל אמצעי המדיה של שירי ושל מרכז הקניות Mall 7  והמסר שלו – כל הקניות במקום אחד. למרכז Mall 7  תמהיל חנויות מאוד מגוון המאפשר לקיים את כל הסידורים והקניות במקום אחד.

יונתן אבידור’ מנהל מרכז הקניות Mall 7  באר שבע “התגעגענו מאוד לראות את הלקוחות ואנו שמחים ומתרגשים לחזור לשגרה. אני קורא לתושבי באר שבע והסביבה להגיע ולתמוך בעסקים המקומיים שהיו סגורים תקופה מאוד ארוכה, בעיקר חנויות האופנה והפנאי. מרכז הקניות שלנו פתוח ושומר על כל ההנחיות הדרושות במטרה לספק ללקוחות שלנו חווית קנייה איכותית ובטוחה”

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

זזים עם מזרחי טפחות

מפגש נוער מיוחד בין בני נוער מבאר שבע וכסייפה התקיים ביוזמת הבנק

עסקים וכלכלה18 באוגוסט 2021    דקה אחת
0

שף אורן אסידו יוביל את חודש “המסעדות...

מסעדות הסינמה סיטי יציעו במשך כל החודש מנות מיוחדת עליהם עמל השף אסידו

עסקים וכלכלה9 ביוני 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה