עסקים וכלכלה

האבטחה תעובה בסניף באר שבע של רשת "איי-דיגיטל"

עסקים וכלכלה26 באוגוסט 2019    דקה אחת
0

בעקבות מספר ניסיונות גניבה בסניף הרשת בגרנד קניון, הוחלט לבחון יישום כלים מתקדמים בידי קב"ט החברה

האבטחה תעובה בסניף באר שבע של רשת "איי-דיגיטל"
מכשירי התצוגה יושבתו אם ייגנבו. סניף "איי-דיגיטל" בבאר שבע | צילום: אבישי פינקלשטיין

רשת "איי-דיגיטל" מעבה את מערך האבטחה שלה בסניף באר שבע. ל"שבע" נמסר, שבעקבות מספר ניסיונות גניבה בסניף הרשת שבגרנד קניון בבירת הנגב, החליטו ב"איי-דיגיטל" על עיבוי מערך האבטחה הסמוי והגלוי בסניף. עקב ניסיונות הגניבה, סוכם על בחינת יישום כלים מתקדמים בידי קב"ט החברה ושדרוג כללי של אמצעי האבטחה בסניפים.

לראשונה בארץ, תעשה "איי-דיגיטל" שימוש בטכנולוגיה ייחודית שתשבית את מכשירי התצוגה אם הם נגנבים. כמו כן, הוסיפה הרשת מצלמות סמויות מתקדמות מלבד הקיימות וכן עוד אמצעי מיגון.

רשת iDigital הינה רשת APR – Apple Premium Reseller היחידה בישראל, המהווה את הפורמט הקמעונאי היוקרתי ביותר של Apple. הרשת פועלת תחת חברת האם iCon Group, היבואנית הרשמית של מוצרי Apple בישראל והמפיצה הבלעדית של מחשבי ה-Mac בארץ.

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

הלב המבצעי של המערך לשמירת טוהר הבחירות...

מאחורי הקלעים של הבחירות: משרדי קבוצת צוות 3, הממוקמים בפארק המדע ברחובות, הפך הבוקר לחמ"ל הענק ביותר בישראל הקשור לבחירות לכנסת

עסקים וכלכלה17 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

הכל על טיפוח בעונת המעבר והתחדשות העור

יפית אלימלך, בעלת מותג היופי 'יפית אלימלך', מסבירה מהי עונת המעבר וכיצד מסייעים לעור להתחדש: "במהלך חילופי העונות קצב חילוף החומרים משתנה בצורה ניכרת ועל כן יש להתאים את מוצרי הטיפוח והטיפול לצורכי המשתנים"

עסקים וכלכלה16 בספטמבר 2019    2 דקות

כתיבת תגובה