עסקים וכלכלה

מחסני השוק חתמה על הסכם חסות עם הפועל באר שבע

עסקים וכלכלה14 באוגוסט 2019    דקה אחת
0

"המטבח של ג'ולי" יהיו אחראים על שירותי ההסעדה למועדון בעונת 2019-2020

מחסני השוק חתמה על הסכם חסות עם הפועל באר שבע
מימין: שלום נעמן, אלונה ברקת ושאול נעמן | צילום: יח"צ

רשת מחסני השוק בבעלות משפחות נעמן וכהן, חתמה על הסכם למתן חסות עם קבוצת הכדורגל "הפועל תדיראן באר שבע". חסות זו נחתמה לעונה 2019-2020 ומהווה המשך של שותפות הרמונית בין הצדדים. במסגרת ההסכם, "המטבח של ג'ולי" – שירותי אוכל מוכן, טרי ובריא מבית מחסני השוק, יהיה אחראי על שירותי ההסעדה למועדון לאורך כל העונה הקרובה.

שלום ושאול נעמן, בעלים משותפים של רשת מחסני השוק, מסרו: "אנו שמחים וגאים להיות האחראים על הזנת חברי המועדון במזון בריא, טרי ומוקפד מבית היוצר של 'המטבח של ג'ולי'. כחלק משיתוף הפעולה, נספק לאורך כל העונה ארוחות בריאות לשחקני הקבוצה בתום האימונים. אנו מאחלים לאלונה ברקת, למאמן, לשחקנים שימשיכו להביא לנו גאווה לאומית בעונה מוצלחת ופורה".

אלונה ברקת, בעלים של קבוצת הכדורגל הפועל באר- שבע, הוסיפה: "ראשית, אני רוצה להודות לשאול ולשלום נעמן על שיתוף הפעולה המוצלח שלנו בעונה שעברה, שנעשה עם המון אכפתיות ואהבה. כשיש חיבור שהוא מעבר לרגיל והוא גם בפן הבין-אישי אנחנו יותר משמחים שהוא ממשיך גם העונה".

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

"תיק לכל ילד"

עובדי בריאותא, המיון הקדמי הגדול בארץ, הובילו השנה פרויקט מיוחד, פרויקט "תיק לכל ילד"

עסקים וכלכלה21 באוגוסט 2019    דקה אחת
0

איזבלה מציגה: קולקציית אירועים יוקרתית

עונת הקיץ היא בהחלט גם עונת האירועים והחגיגות הבלתי מוצהרת ומותג ההלבשה היוקרתי איזבלה לא מתכוון לתת לך להישאר מאחור בכל מה שנוגע לשמלות פרום, חתונות, מסיבות קוקטייל ואירועי קיץ נוספים

עסקים וכלכלה20 באוגוסט 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה