עסקים וכלכלה

“הענקת כלים למשקיע הנבון”

עסקים וכלכלה26 ביוני 2019    דקה אחת
0

סדנת נדל"ן התקיימה במתנ"ס ערד, בהנחיית היועץ האסטרטגי מקסים אוקנין

“הענקת כלים למשקיע הנבון”
מקסים אוקנין | צילום: יהודה

“לפני שנתיים, כשהמלצתי לאנשים להשקיע בערד ולרוץ לרכוש בה בתים, היו שטענו שאני עושה זאת רק בגלל שאני ראש העירייה. היום, כולם כבר יודעים שההמלצה שלי הייתה המלצת זהב שכדאי היה לאמץ”. כך פתח ראש עיריית ערד, עו”ד ניסן בן חמו, את סדנת הנדל”ן שנערכה בערד תחת הכותרת “הענקת כלים למשקיע הנבון”. ל”שבע” נמסר, שאת הסדנה הנחה היועץ האסטרטגי מקסים אוקנין.

תחזיתו של ראש הרשות הולכת ומתממשת, וערד הופכת ליעד השקעה מצוין בנדל”ן, בזכות היציבות השלטונית והכלכלית של השנים האחרונות והזינוק בתחום החינוך שזיכה השנה את העיר בפרס החינוך הארצי.

במסגרת הסדנה, שמעו המתעניינים סקירה על שוק הנדל”ן והמשכנתאות ממנהלת סניף בנק “הפועלים” בערד וממנהלת קשרי הנדל”ן במחוז דרום של הבנק סיגלית שושן, וקיבלו כלים תכנוניים לפני רכישת נכס ממומחה בתחום שהתייחס לתפישה נדל”נית חדשה בשם “קנייה ישירה”, המובילה לחיסכון כספי ניכר לרוכשים, זאת לצד ביטחון והגנה מקסימליים.

מרצה נוסף בסדנה היה מתווך הנדל”ן ומשווק הדירות ציון שאשה, שהציג בפני הבאים את רציונל “קנייה ישירה”, ונתן להם כלים אופרטיביים לקבלת החלטות מקצועיות, לצד סקירה וניתוח מקצועיים של שוק הנדל”ן בערד. מדבריו עולה שבאמצעות “קנייה ישירה” ניתנת לרוכשים הזדמנות חד פעמית לחיסכון של 200 – 250 אלף שקלים בעת רכישת דירה”.

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

לחסן את העסק

לביא קייט, מנהל מעוף באר שבע ונגב מערבי עם כלים להתמודדות עם משבר הקורונה במגזר העסקי

עסקים וכלכלה20 במרץ 2020    7 דקות
0

מהבורסה בניו יורק לקיבוץ צאלים

מייק תמן מונה למנכ"ל הסטרטאפ הישראלי UBQ , הממוקם בקיבוץ צאלים ומייצר תחליף פלסטיק אקולוגי מחומרי פסולת ביתית.

עסקים וכלכלה18 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה