עסקים וכלכלה

תודעה או תת מודע בחשיפה על ידי יומנים

עסקים וכלכלה19 ביוני 2019    2 דקות
0

אחת מהדרכים השכיחות ביותר להכניס את העסק שלכם חזק לתודעה זה באמצעות פרסום יעיל ונכון. את התחרות היום תוכלו למצוא כמעט מכל עבר ולכן יהיה לכם קשה מאוד להתמודד עם כל החידושים השונים מבלי לתת פייט אמיתי. אם לא תעמדו כתף אל כתף עם כל המתחרים שלכם יהיה לכם קשה מאוד להפוך את העסק שלכם לעסק יעיל, כזה שנמצא בקדמת הבמה לאורך זמן רב

תודעה או תת מודע בחשיפה על ידי יומנים
צילום: סהר הפקות

יומני שנה מעוצבים – מתנה לכל לקוח

איך תוכלו להכניס את העסק שלכם חזק לתודעה של כל לקוח? האמת היא שאתם לא צריכים להתאמץ יתר על המידה. כיום תוכלו לספק לכל אחד מהלקוחות שלכם מתנה קטנה, כך הלקוח יראה כי אתם חושבים ודואגים לו – אך באותה נשימה אתם מרוויחים פרסום אשר יסתובב עם הלקוח בכל מקום. יומני שנה ממותגים איכותיים מגיעים בהתאמה אישית לצרכים שלכם, כך שתוכלו לדאוג שהם יתאימו ללקוחות שלכם עם עמודים פנימיים בעלי משמעות וערך.

כך אתם גם גורמים ללקוח שלכם להיות מרוצה ולהרגיש כי אתם דואגים לו, אך אתם מקבלים את הפרסום הטוב ביותר אשר יהיה יעיל יותר מכל פרסום אחר שיעמוד לרשותכם.

מה צריך לעשות על מנת להזמין יומנים כאלה?

באפשרותכם להזמין יומני שנה בהתאמה אישית ממגוון רחב של דגמים וגדלים הקיימים בסהר פרסום. יומני שנה מעוצבים בהתאמה אישית מחייבים אתכם לפנות אל חברת פרסום אשר תוכל להזדהות עם האג’נדה שלכם, כך היא תוכל לספק לכם את היומנים שמתאימים ללקוחות שלכם.
ישנה דרך קלה יותר בבחירת יומן מובנה עם מיתוג הכריכה בלוגו ובפרטי יצירת הקשר עם העסק שלכם.

בחירת משרד הפרסום המתמחה ביומנים זוהי הבחירה שיכולה לעשות את כל ההבדל בין כישלון ובין הצלחה. לכן אל תקלו ראש בבחירת חברת המיתוג שתעבדו מולה המתמחה גם במוצרי הפרסום ובינהם גם יומני שנה ממותגים, אפילו אם לוקח לכם זמן רב למצוא את המשרד פרסום הנכון. בסופו של יום אתם תצאו עם ידכם על העליונה, וכך תוכלו להרוויח את הפרסום האולטימטיבי לעסק שלכם. העסק שלכם יכול לצמוח ולגדול למקומות שלא הכרתם אם תדעו לפרוס את הפרסום בצורה נכונה ויעילה, וזוהי בדיוק המטרה שלשמה בחרתם באופציה הזאת.

במשרד פרסום סהר הפקות תוכלו למצוא את המגוון הגדול ביותר של יומנים  לשנת 2019-2020, ניתן למתג אותם בהטבעה או בהדפסת משי על הכריכה באיכות גבוהה ביותר.

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

לחסן את העסק

לביא קייט, מנהל מעוף באר שבע ונגב מערבי עם כלים להתמודדות עם משבר הקורונה במגזר העסקי

עסקים וכלכלה20 במרץ 2020    7 דקות
0

מהבורסה בניו יורק לקיבוץ צאלים

מייק תמן מונה למנכ"ל הסטרטאפ הישראלי UBQ , הממוקם בקיבוץ צאלים ומייצר תחליף פלסטיק אקולוגי מחומרי פסולת ביתית.

עסקים וכלכלה18 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה